Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

BBC lanaří zpět původní moderátory Top Gearu! Nabízí jim stamilióny! Vrátí se?

Zdroj: Prima Cool
+ Další fotografie
Vedení BBC a Top Gearu se nechce smířit s tím, že by měl pořad jen tak skončit, a tak zkoušejí vše možné, aby dostali původní moderátory zpět. A tentokrát je pokouší pořádným balíkem peněz!

Jeremy Clarkson (54) už je, zdá se, nenávratně pryč, ale James May (52) a Richard Hammond (45) jsou pro BBC stále velkým lákadlem. Proto jim nyní vedení britské veřejnoprávní televize nabízí v přepočtu 172 milionů korun za moderování dalších dvou až tří sérií Top Gearu.

Bývalí kolegové Jeremyho Clarksona by si tak přišli zhruba na dvojnásobek toho, co vydělávali doposud

Štědrá nabídka BBC vyvolala rozporuplné reakce. Na jedné straně stojí naprosto nadšení fanoušci, kteří věří, že Top Gear bude pokračovat s Mayem a Hammondem, a na druhé straně tu jsou politici a další aktivisté, kteří motoristický pořad ze srdce nenávidí a kritizují množství peněz, které britská televize dvojici moderátorů nabízí.

Více peněz pro Top Gear dle nich znamená výrazně méně pro ostatní pořady.

Nějak ale zapomínají na to, že právě show Clarksona, Maye a Hammonda je tou nejvýdělečnější na celém světě a stojí za ní stovky milionů diváků

Ani jeden z oslovených moderátorů se k nabídce zatím nevyjádřil. Není ale příliš pravděpodobné, že by Richard či James nabídku přijali. Již dříve se oba vyjádřili ve smyslu, že společně s Clarksonem vytváří balíček, který dokáže existovat jenom v kompletním složení, a na tom se do budoucna nic nezmění.

Související články

Další články