Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bazénový mejdan Erbové pořádně zhořkl: Po hygienicích se ozval i exmanžel Řepka

Syna Markuse má Vlaďka Erbová s Tomášem Řepkou.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
ROZHOŘČENÍ
Dobu v karanténě trávila Vlaďka Erbová (38) místo doma v honosné vile svých zazobaných kamarádů a vypadá to, že se jí to může pořádně vymstít. Jak eXtra.cz již informovalo, na případné porušení mimořádného opatření vlády si nyní posvítili hygienici; pokud se prokáže vina, pokuta může být až tři miliony. Exmanželčino chování zaskočilo i Tomáše Řepku (46), který poukázal na fakt, že se ho nikdo nezeptal, zda s něčím takovým coby táta osmiletého Markuse souhlasí.

Trest

Chlubení na sociálních sítích fotkou od bazénu s dobrým pitím v ruce se Vlaďce Erbové (38) skutečně nemusí vyplatit.

Že jí hrozí postih, to naznačil pro eXtra.cz již ministr vnitra Jan Hamáček, podle našich informací (psali jsme zde) na základě podnětu hygienici ze Středočeského kraje skutečně začali úřadovat.

Čtěte také: Karanténa podle Erbové: Bazén, sklenička a zábava v cizí vile

Strach o syna

Tomáš Řepka (46), táta malého Markuse, který byl s největší pravděpodobností ve vile stejně jako jeho maminka hned několik týdnů, dal už dříve najevo své překvapení nad tím, co se děje. Víceméně si myslí, že si jeho ex může klidně metat kotrmelce na Marsu, nicméně to, co se děje s jejich společným dítětem, už podle něj není jen na jejím rozhodnutí.

„Neodpovídám na žádné dotazy médií ohledně chování mé bývalé ženy v nouzovém stavu. Zopakuji jen to, že jediné, co mě zajímá, je to, kde byl v tu dobu můj syn. Budu doufat, že ne přímo ve zmíněné vile,“ řekl eXtra.cz Tomáš Řepka. A pokračoval dalším prohlášením.

Hygienici mohou Erbové koupačku u cizích osladit: Dostane pokutu 3 miliony?

Rodičovská práva

„Z veřejně dostupných informaci vím, že se matka mého syna nachází mimo domov sama často, netají se tím. Zajímá mě proto pouze to, kde přesně po tuto dobu můj osmiletý chlapeček je. Jako otec ze zákona musím souhlasit s tím, u koho a proč se nachází,“ uvedl bývalý fotbalový reprezentant.

„Každopádně to ale nechám na řešení příslušných úřadů. Média tohle vyřešit nemohou,“ dodal bývalý fotbalový reprezentant.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy