Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bazénová párty Erbové má dohru: Hygienici spustili šetření, Vlaďce hrozí až 3 miliony pokuty

Bazénová párty Erbové má dohru: Hygienici spustili šetření, Vlaďce hrozí až 3 miliony pokuty
Zdroj: archiv V. Erbové
+ Dalších 9 fotografií
POTÍŽE
Bývalá modelka a současná manikérka Vlaďka Erbová (38) se za nouzového stavu a během mimořádných opatření vlády tak dlouho čachtala v bazénu kamaráda multimilionáře, až se ji za to rozhodly vykoupat příslušné orgány. Redakce eXtra.cz zjistila, že si ji vzali do parády ti, kteří jí mohou přišít tučnou pokutu.

Usvědčující foto

Během mimořádných vládních opatření, která vyjma návštěv lékaře, obchodu s potravinami, cestování do zaměstnání a zdravotních procházek přikazovala lidem zůstat doma, se Vlaďka Erbová (38) pochlubila na sociálních sítích fotkou, na níž byla s kamarádkami u bazénu. Při párty nechybělo pití a dobrá nálada.

Někteří lidé si ale myslí, že především chyběla soudnost a tak už hygienici dostali konkrétní pokyn k prošetření možného porušení pravidel. Pokud by se prokázalo, viníci mohou dostat až tři miliony pokuty.

Čtěte také: Karanténa podle Vlaďky Erbové: Bazén, sklenka a zábava

Hygiena ve zbroji

„Na paní Erbovou přišel podnět na centrálu hygienické stanice pro Středočeský kraj. Jde o nahlášení závažného porušení karantény,“ řekl eXtra.cz dobře informovaný zdroj z blízkosti vyšetřování s tím, že hygienici již zahájili patřičné úkony.

Chybou mohlo být nejen to, že Vlaďka Erbová trávila čas mimo bydliště, s úplně „cizími“ lidmi, ale také to, že v jejich přítomnosti nenosila roušku.

Čtěte také: Hamáček vzkázal Erbové: Bazénová párty je nezodpovědnost

Ušetří 3 miliony?

Jak dlouho bude šetření probíhat, je nyní ve hvězdách. Jisté však je, že i vzhledem k medializaci bazénového mejdanu hygienici nenechají případ jen tak vyšumět. Otázkou samozřejmě zůstává, nakolik do situace může zasáhnout nedávné zrušení opatření Městským soudem v Praze

Proti verdiktu je ministerstvem zdravotnictví podána kasační stížnost. Pokud by neuspěla, mohlo by zpětné zneplatnění opatření nahrát do karet i samotné Vlaďce.

"Nic jsem určitě neporušila. Beru je jako dlouholeté rodinné známé. Jsem tu už několik týdnů, nešlo o žádný mejdan. V mém bytě v Mostě momentálně probíhají stavební úpravy,“ hájila se Erbová, když na fotky upozornil jako první expres.cz. Vyjádření k tomu, že případ nyní řeší hygiena, zjišťujeme.

Fotky od bazénu a absence roušky řešili také tatínkové dětí, které Erbová vychovává. Čtěte také: Bazénová víla Erbová šokovala Řepku: A co na to táta dalšího jejího dítěte?

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy