Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Bavič Petr Novotný bojuje o život: Selhávají mu orgány, 3 dny v umělém spánku!

Petr Novotný je v nemocnici, bojuje o život.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Od čtvrtečního večera bojuje Petr Novotný (70) o život. Začal mu kompletně selhávat organismus, a tak byl okamžitě hospitalizován v pražské Vojenské nemocnici ve Střešovicích. Téměř tři dny legendárního baviče museli udržovat v umělém spánku.

Petr Novotný se potýká s vážnými zdravotními problémy. Ve čtvrtek večer mu začaly kolabovat ledviny i jiné životně důležité orgány. Lékaři ho museli uvést do umělého spánku, ve kterém ho udržovali celých 60 hodin, a napojit ho na umělou ventilaci.

Teprve v neděli Novotného mohli probudit, jelikož ledviny začaly fungovat. Bavič už by měl také sám dýchat. Stále ale leží na oddělení ARO, ale podle informací deníku Blesk ho brzy v nemocnici čeká mírnější režim.

Nešťastnou zprávu potvrdil deníku Blesk Novotného syn Pavel. „Nebudu vám vyvracet, co říkáte, je to pravda. Táta má za sebou asi největší krizi od mrtvice. Nemám rád fráze, ale v posledních dnech projevil ohromnou vůli žít. Máme s celou rodinou pocit, že to zvládne," věří syn známého baviče.

Novotný byl na vrcholu kariéry v 90. letech. Na přelomu milénia bavil diváky v pořadu Novoty, kde předváděl nejrůznější vtipné scénky za účasti hvězdných hostů. Když pomineme dabování Buráka v animáku Auta, v posledních letech už příliš aktivní nebyl.

Související články

Další články