Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Baví vás dostávat dárky zdarma? Čtěte!

Víme, jak jednoduše podtrhnout přirozenou krásu každé ženy.
Zdroj: archiv
Dámy, ruku na srdce, která z nás nechceme mít řasy jako Marilyn, ústa jako Angelina, pleť jako Nicole? A která z nás nemá ráda dárečky? Známe místo, kde seženete vše na jednom místě… Pro dárky k nákupu kosmetiky i pro všechna kouzla pro bezchybný vzhled zamiřte na Krasa.cz.

Roztomilé psaníčko nejen na kosmetiku zdarma

Maybelline ví, jak jednoduše podtrhnout přirozenou krásu každé ženy. Ve spojení s luxusním psaníčkem posetým flitry, které vám nyní dají úplně zdarma k nákupu výrobků Maybelline nebo k vybraným řasenkám na Krasa.cz, je to přesně to, co musíte mít.

Základem krásné pleti je čištění

Chcete rychle, ale důkladně odlíčit make-up, vyčistit pleť a zdokonalit ji v jediném kroku? Vyzkoušejte micelární vodu L’Oréal Paris Sublime Soft. Zdarma vám plné 200ml balení dají na Krasa.cz k nákupu produktů od značek Garnier, L’Oréal Paris nebo Mixa v hodnotě alespoň 499 Kč.

Štětec na make-up – revoluce v líčení a super dárek

Používat štětec na aplikaci tekutého make-upu a korektoru je mnohem jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát. Jemné štětiny se přizpůsobí každé části vašeho obličeje a výsledkem je pěstěný vzhled. Luxusní štětec značky L’Oréal Paris vám jako dárek přibalí k nákupu vybraných produktů značky L’Oréal Paris a Maybelline.

Dopřejte si sexy opálení už na jaře

Zapomeňte ale na hodiny strávené v soláriu. Stačí sáhnout po tónovacím samoopalovacím krému na obličej Ambre Solaire 50 ml z řady Ambre Solaire od značky Garnier a voilá! Opálená a přitažlivější vyrážíte za zábavou. Tento super krém nyní dostanete na Krasa.cz ke každému produktu z této řady úplně ZDARMA!

Testujeme L’Oréal Paris

Krasa.cz je ve svém oboru opravdovým profesionálem, produkty L’Oréal Paris pravidelně testuje, o čemž se můžete přesvědčit na speciálním YouTube kanálu o kráse a kosmetice.

Související články

Další články