Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Batulkovou a Prachaře znovu spojil seriál Slunečná: Bývalí manželé hrají milence

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
ironie osudu
Divákům seriálu Slunečná se naskytl velmi zajímavý moment. V úterním díle vyšlo najevo, že Lída v podání Dany Batulkové podváděla v minulosti manžela Františka s jeho nejlepším kamarádem Leošem, kterého hraje David Prachař. Tito dva byli ve skutečnosti několik let manželi a mají spolu dvě děti. Zatímco dnes jsou vztahy mezi nimi urovnané, rozchod probíhal za nepříjemných okolností...

Každý ví, že Dana Batulková a David Prachař jsou rodiči Jakuba (36) a Mariany Prachařových Několik let už ale manželský pár netvoří. Prachař před lety vyměnil Batulkovou za mladší a éterickou herečku Lindu Rybovou, se kterou se setkal v divadle.

Bývalí manželé hrají milence

Zajímavý moment tedy nastal, když se bývalí manželé potkali před kamerou v seriálu Slunečná. Do dnešního dílu hráli jen přátele. Teď vyšlo najevo, že hrají bývalé milence. Dokonce se ukázalo, že Lídin syn Štěpán je synem Leoše. To, kdyby se dozvěděli jejich protějšky, přišli by o všechno.

Téma nevěry nakousla Jana, nejlepší Lídina kamarádka, když našla v garáži staré dopisy. Z nich poznala, že Lída byla v mládí zamilovaná do jejího manžela. Když Jana v podání Terezy Brodské na svou kamarádku udeřila, Lída šla s pravdou ven. Ale ne tak úplně. Přiznala jí, že byla do Leoše zamilovaná, ale nikdy spolu nic neměli. V této lži ji nechal i Leoš, který se na zábavě opil a měl potřebu se o několik let staré nevěře s Lídou bavit.

Zatím Jana ani František o ničem nevědí. Jak bude tato zápletka pokračovat, se diváci dozví v příštích dílech.

Související články

Další články