Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Batole zmizelo ve STOMETROVÉ JÁMĚ: Co se stalo? Zachrání ho?

Zdroj: Profimedia.cz
Tragédie
Ohromná tragédie se v neděli stala ve Španělsku. Do stometrového vrtu tam spadl teprve dvouletý Yulen, kterého se snaží třetím dnem marně najít. Kamera v pondělí doputovala do hloubky 78 metrů, kde zachytila pytlík s bonbony a skleničku z plastu. Batole se ale zatím vypátrat nepodařilo. Podle příslušných orgánů je pravděpodobně po smrti.

Nepředstavitelným neštěstím skončila nedělní procházka rodiny na severovýchodě španělské Malagy Teprve dvouletý Yulen spadl do sto metrů hlubokého vrtu. Když do úzké jámy padal, podle otce křičel. Od té doby ho slyšet nebylo.

Pátrání pokračovalo i v úterý, ale stále marně. V pondělí kamera ve vrtu zachytila pytlík s bonbony a plastovou skleničku. Do větší hloubky než 78 metrů se ji však dostat nepodařilo.

Po dítěti zatím není ani stopy. Kvůli obavám ze sesuvu uvolněné půdy záchranáři vymýšlejí jiný způsob, jak se na dno vrtu dostat. Ten nebyl nijak zabezpečný, protože jeho průměr činí pouhých 25 centimetrů.

Strach, že malý Yulen nebude nalezen živý, každým dnem sílí. Že může dojít k nejhoršímu, řekla v úterý i představitelka španělské vlády María Gámez.

Související články

Další články