Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

„Batman“ Vašek v Talentu: I když nepostoupil, dostal od Prachaře Zlatého Pátroviče

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 12 fotografií
show
Show Česko Slovensko má talent v pátek odstartovala prvním dílem. Kromě talentů se na scéně objevilo i dost propadáků. Jedním z nezapomenutelných čísel bylo vystoupení patnáctiletého Václava "Batmana." Ten sice nepostoupil, ale dostal od Jakuba Prachaře (36) sošku Zlatý Pátrovič.

Vašek všechny v sále odzbrojil svou upřímností. „Tancoval jsem zatím jenom před mamkou na gauči a říkala, že super,“ začal s představováním Václav. Ten v kostýmu Batmana předvedl nespoutaný tanec na chytlavou písničku Gangnam Style.

Všichni se vystoupení od srdce smáli, nejvíce však číslo zasáhlo Jakuba Prachaře (36). Ten se smál, až se za břicho popadal a na konci vystoupení věnoval Vaškovi sošku Zlatého Pátroviče. Soška odkazuje na soutěžícího Jozefa Pátroviče, který posledních osm let poctivě chodil na castingy a i když se dostal jednou do semifinále, nikdy se mu nepodařilo dostat se dál. Pro show už tedy znamená jakousi soutěžící legendu.

Letošní rok zůstalo stejné složení poroty. Za porotcovský pultík usedla zpěvačka a moderátorka Marta Jandová, herečka Diana Mórová, herec a hudebník Jakub Prachař (36) a slovenská stálice, producent Jaro Slávik (45) (45). Pořadem provázeli znovu David Gránský a Lujza Garajová Schrameková.

Související články

Další články