Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Basáka Rybiček 48 z koncertu vezla sanitka a fanynky drží smutek! Čeho si chlapec zobnul?

Kuba Ryba si prostě potřeboval orazit. Zítra v Lucerně prý ale už bude
na nohou!
Zdroj: archiv

V Tišnově se v sobotu konala událost roku. Vystoupila zde totiž kapela Rybičky 48, kterou by sice půlka slyšícího národa ráda nominovala na hudební masakry půlstoletí, ale ta druhá by si jejich hity klidně nechala zahrát při křtinách, svatební noci i na pohřbu.

A jelikož onu druhou polovinu tvoří především dravá hudební mládež, není divu, že každý koncert stojí muzikanty neuvěřitelné množství energie.

S energetickým výdajem to však tentokrát trochu přepískl basák a zpěvák Kuba Ryba, který během vystoupení zkolaboval, a tak si to z Tišnova do Brna nešinul kapelní dodávkou, ale sanitkou.

Plačící fanynky, které od té doby drží smutek a chodí v černé, však rádi uklidníme informací, že nejspíš nešlo o nic vážného, jen o kombinaci virózy a přetížení organismu.

Jak se říká, rockeřina – těžká dřina. Kubík si holt musí uvědomit, že spát a jíst se prostě musí.

Muzikant, který odmítl hospitalizaci v brněnské nemocnici, se už těší na zítřejší koncert v pražském Lucerna Music Baru, kde Rybičky pokřtí své páté studiové album Tohle je rock'n'roll, vy buzny.

Musíme uznat, že lepší PR si nemohli přát.

Milé fanynky, odložte tedy černé závoje, Rybičky mají prý raději kalhotky červené barvy!

Související články

Další články