Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bartošová vydírala Pomejeho potratem! Co řekla svému exmanželovi, když byla namol opilá?

Poklidné soužití s Džambulkou Jirkovi dlouho nevydrželo.
Zdroj: herminapress.cz

Po smrti Ivety Bartošové (†48) byl Josef Rychtář (56) jediný, kdo rád a dobrovolně zásoboval média informacemi, s kým se zrovna pere, kdo podle něj za smrt jeho ženy může, a dokonce se chlubil ostatky, které sebral na kolejích po tom, co mrtvé tělo Bartošové odvezla pohřební služba. Bývalý partner Ladislav Štaidl (69) s médii téměř nekomunikoval, vyjádření neposkytl ani Jiří Pomeje (49), který si Ivetu vzal v roce 2008 na zámku Hluboká.

Server blesk.cz nyní zveřejnil detaily ze zpovědi producenta, které poskytl autorce knihy Ztracený život I. B. Když Bartošová opět začala padat na dno a pít jako duha, byla schopna citově vydírat svého manžela pokaždé, kdy s ní nemohl trávit čas.

Když se Pomeje vrátil z natáčení v Polsku, namol opilá Iveta mu začala mluvit o potratu. „Řekla mi, že potratila a holčičku spláchla do záchodu,“ uvedl Pomeje s tím, že Ivetě tyhle otřesné informace nevěřil.

Iveta byla dokonce schopna mu na narozeniny, které tehdy trávil Pomeje v Thajsku, napsat SMS: „Všechno nejlepší, ale hledej si novou rodinu, ničíš nás. Na Vánoce tě nechceme. Tvoje věci ti pošlu na hlavní nádraží. Stejně tam patříš. Mezi ty bezdomovce,“ uvádí blesk.cz. Zpěvačka byla schopna milovat i nenávidět zároveň.

Přestože se mu jako jedinému podařilo doopravdy Bartošovou opět dostat na výsluní, soužití s tak těžkou alkoholičkou nezvládal a ke konci roku 2009 byl pár rozveden.

Související články

Další články