Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bartošová sotva vystřízlivěla a už maká s Rychtářem na miminku! Má za sebou přitom dva potraty

Že je život Ivety Bartošové (47) jak ukrajinská telenovela, kterou sestříhal a namluvil Vlastík Plamínek (45) po dávce koňských sedativ, na to jsme si tak nějak zvykli. U Ivety nikdy není nuda. Buď se chlastá nebo se přejíždí mezi blázinci, nemocnicemi a státy EU a nebo se koná svatba a plodí děti.

Teď momentálně je Džambule pár dní při smyslech, a tak si uvědomila, že je jí už 47 let, má jednoho odrostlého syna, který byl na titulce bulváru častěji než Vendula Svobodová (42), a že by to asi rychle chtělo další dítě, aby její život získal alespoň nějaký smysl, když posledních deset let slouží jen jako příruční pytel všem pošahaným ztroskotancům ve svém okolí.

Sotva se s momentálním mužem Ivetina srdce Pepou Rychtářem (55) začala plánovat svatba, zpěvačka prozradila, že by si přála miminko. Prý na něm pracují a nechávají to osudu. Je přitom veřejným tajemstvím, že před lety, když ještě nevstávala z postele s trojkou v žíle a nosila plavky s cedulkou dozadu, ji tehdejší přítel a otec syna Artura (16) poslal na potrat s druhým dítětem.

Když se potom stala ženou Jiřího Pomeje (48), tvrdila, že potratila v sedmém týdnu. Ale v Ivetině světě nikdy nevíte, co je fikce, co je pravda a co je PR práce Zdeňka Macury v kombu s Janem Saavedrou, kteří Ivetě napíchli pod kůži transcendentální čip s odposlechem. Snad se nenarodí lahev, to by byl trapas.

Mohlo by vás zajímat

Další články