Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bartošová se vdala za Rychtáře. O svatbě promluvil Pomeje i Agáta Prachařová a další slavní. Co nám 5 českých celebrit řeklo?

Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Největší událost, kterou kdy Uhříněves zažila - svatbu Ivety Bartošové (47) a Josefa Rychtáře (55) - provázely manévry, jakoby šlo o návštěvu amerického prezidenta.

Rychtář ještě pár hodin před svatbou mystifikoval média, která ale o svatbě věděla své. Hodinu před plánovanou svatbou se zástupci jednotlivých periodik sešikovali v Uhříněvsi, kde vyčkávali na snoubence. Iveta jela na radnici v autě s tmavými skly, které řídil Rychtářův syn Jan.

Zajímalo nás, co si o celé události myslí několik českých celebrit.

"Já to Ivetě moc přeju. Hlavně, ať se na tý svatbě moc neopije," prohlásila zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz Agáta Prachařová (28). Modelka se s pěnicí přátelila v době, kdy společně natáčeli kuchařskou show Čápi s mákem.

To mnohem horší vzpomínky má producent, herec a také čerstvý otec Jiří Pomeje (47), který byl s Ivetou jednu dobu ženatý. "Ivetě přeju, aby jí to vyšlo, a Rychtářovi přeju pevné nervy, protože vím, co vztah s Ivetou obnáší," dodal Pomeje.

Moderátor Leoš Mareš (37) byl pořádně vyjukaný, když jsme se na jeho názor zeptali. "O svatbě jsem se dozvěděl od vás. Ivetě přeju hodně štěstí. Viděl jsem teď ve Vile Vyvolených pana Macuru a byl takový smutný a teď je asi smutnější."

Zpěvačka Míša Nosková (30) se s Ivetou zná z muzikálového prostředí. "Ivetě přeju spoustu chutě do života."

Libor Bouček (32): „Samozřejmě gratuluju a jsem mimořádně znepokojený, že mě Iveta dohnala v počtu svateb, a když tak sleduju její osobní život, mám strach, že mě brzy předežene," uvedl známý moderátor.

Související články

Další články