Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bartošová se Štaidlem by byli pyšní. Artur i bez jejich pomoci rozjel úspěšný byznys a je za vodou. V lásce se mu ale nedaří

Artur možná dá zpět dohromady svou starou kapelu.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Rozhovor

Iveta Bartošová a Ladislav Štaidl by byli na svého syna pyšní. Artur Štaidl dělá totiž jejich odkazu čest. Sice po svých slavných rodičích zdědil obří majetek, peníze ale umí i vydělat. O tom se rozpovídal v otevřeném rozhovoru pro novácký pořad Život ve hvězdách. A jeho slova potěší především jeho fanynky. Mladý Štaidl totiž přiznal, že je čerstvě singl.

Artur Štaidl sice z dědictví po svých rodičích investoval devět milionů korun do bydlení, jak redakce eXtra informovala jako první, vlastní peníze však umí i vydělat. O tom se rozpovídal v rozhovoru pro novácký Život ve hvězdách.

"Jsem obchoďák pro jednu agenturu, co dělá digitální marketing. K tomu máme distribuční firmu s kamarády, kde jsme přitáhli nový žvýkací tabák," prozradil Artur v rozhovoru. Zároveň se pustil do studia psychologie. "Já jsem se vždycky rád bavil s lidma o jejich problémech a lidé měli zase tendenci chodit za mnou," řekl Artur, který díky tomu dostal chuť tento obor studovat.

Syn Bartošové je k mání

Artur je nejen šikovný podnikatel, ale také muzikant. Měl dokonce svou vlastní kapelu, která se rozpadla v roce 2018. Štaidl však prozradil, že se možná dají opět dohromady.

Artur nedávno na slavnostní premiéře druhé řady seriálu Iveta překvapil, když dorazil po boku krásné dívky. Jak tehdy prozradil redakci eXtra.cz, byla to jeho partnerka a kdyby jej viděli jeho rodiče, byli by pyšní, jakého mají ze syna gentlemana. Své drahé polovičce nabízel rámě, pouštěl ji všude první a pečlivě se o ni staral. Jenže jak se ukázalo, vztah je nyní minulostí.

Artur je totiž momentálně singl. Je snad nová láska na obzoru? "Já tomu nechávám volný průběh a prostě se uvidí, nějak to aktivně nevyhledávám. Uvidíme," dodal na závěr Artur.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy