Džambulky jsou zase od pondělka plné noviny, které pojaly její narozeniny ve velkém stylu. Od úterý to vypadá, že Ivetu někdo drží v hladomorně, volat může jen Pepovi a každým dnem zemře.

V reálu ale zpěvačka zjevně trpí jen na stránkách bulváru, alespoň podle toho, co nám dnes řekla.

„Jen jsem chtěla oslavit narozeniny v klidu a prosila jsem o to Pepu. Nevím, proč čtu o modřinách, které nemám, a esemeskách, které neposílám,“ říká zpěvačka, která podle vlastních slov v rámci možností funguje. V úterý slavila v úzkém kruhu narozeniny poté, co si přes den byla nakoupit, během týdne byla s Rychtářem dvakrát ve městě, na novináře je naštvaná, protože obléhají vilu v Uhříněvsi, a do toho jim do domu přišla policie s podezřením, že je na ní pácháno násilí.

„Poslal je Macura, určitě,“ dodala ještě Džambulka s tím, že se ke všemu vyjádří prostřednictvím svého občasného deníčku na eXtra.cz její Pepa, se kterým dávají během neděle dohromady reálný popis dění posledních dnů.

Rychtář k tomu dnes exkluzivně pro eXtra dodal: „Pan Macura volá na policii nějaké nesmysly, nevím, proč si nežije svůj nový život. Pan Martucci rozesílá moje esemesky, sám se k něčemu podobnému, a že bych měl také co rozesílat, nesnížím, my chceme jen žít v klidu. Asi jsme okolo narozenin Ivety nespolupracovali s bulvárem, který nás za to trestá, nevím, ale u nás se opravdu neděje absolutně nic z toho, co se dočítáme, krom toho, že nám pátý den v kuse někdo vartuje u domu a obtěžuje všemi dostupnými kanály. Nejhorší jsou zkazky o nějakých zoufalých Ivetiných esemeskách, Iveta má svůj mobil s neomezeným tarifem, volá, komu chce a kdy chce, a nechápe, proč když už prosí bulvár, ať jí dá pokoj, pak čte o svojí mobilní komunikaci úplně něco jiného.“

Obsáhlou zpověď dvojice přinese eXtra.cz zítra v rámci Novomanželského deníčku dvojice.