Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Barrandov boří rekordy ve sledovanosti! Nejoblíbenější je Honza Musil, hned po něm politika

V minulém týdnu pokračovaly stanice televizní Skupiny Barrandov v růstu a dosáhly nových vrcholů. Jejich souhrnný podíl na sledovanosti se vyšplhal na hodnotu 9,9 procenta, čímž dosáhl absolutního rekordu.

Jasně nejsledovanějšími pořady byly sobotní speciál Honza Musil slaví 50, jenž si nenechalo ujít 339 tisíc diváků. Politicko-diskusní pořad TÝDEN s prezidentem, který moderuje generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup, svou čtvrteční premiérou a sobotní reprízou oslovil 542 tisíc diváků a stal se tak vůbec nejúspěšnějším pořadem ve své kategorii na českých plnoformátových televizích v uplynulém týdnu.

„Velmi nás těší to, že nejde o pouhý výkyv směrem nahoru, ale zcela jasně o dlouhodobý trend. Jsme rádi, že naši diváci umějí ocenit naši snahu o nové atraktivní pořady z vlastní produkce,“ okomentoval úspěch stanic generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Co se týká zvyšování podílu sledovanosti, je Skupina Barrandov již dlouhodobě jednoznačnou jedničkou na trhu.

Související články

Další články