Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Barney ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku se chlubí rodinou: Dvojčata vychovávají s manželem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
FOTOGALERIE
Americký herec Neil Patrick Harris (45), kterého budete pravděpodobně znát se seriálu Jak jsem poznal vaši matku jako Barneyho Stinsona, proslulého sukničkáře, žije s mužem a vychovávají spolu překrásná dvojčata. Jméno jeho partnera je David Burtka (43), je to také herec z Ameriky, který nyní působí jako reportér televizní zábavy pro E! News.

Magazín Out informuje o tom, že tito dva herci se setkali již roku 2004 a Harris byl z prvního setkání unešen, při pouhém pohledu z něj nemohl spustit oči. Neil Patrick Harris byl v tu dobu sám a David Burtka měl vztah na dálku, který moc nefungoval, a tak se rozhodli, že se začnou vídat.

V roce 2006 Neil Patrick Harris oficiálně informoval svět o tom, že je gay a o rok později ho David Burtka v tajnosti požádal o ruku. Pro magazín Out Harris prohlásil: „Byli jsme v limuzíně na cestě do casina Indian na nějakou akci a David chtěl zastavit z důvodu, kterému jsem moc nerozuměl. Poté si klekl na koleno a požádal mě o ruku, byl jsem z toho tak překvapený, že jsem řekl ANO, ale nevěděl jsem, co to znamená. Potom vyndal prstýnek a moc se mi to líbilo.“ Na Valentýna roku 2008 požádal také tajně o ruku i Neil Davida, ale oficiálně nemohli být oddáni. Roku 2010 se rozhodli, že spolu budou vychovávat dvojčata, která mají díky náhradní matce. V rozhovoru pro deník Daily Mail David Burtka popsal, jak byla dvojčata počata: „Dvě vajíčka, dvě embrya, jedno pro něj, jedno pro mě.“

Narodil se jim chlapeček Gideon a holčička Harper. Neil Patrick Harris dodal ve stejném rozhovoru, že jména mají určité významy. Gideon po oblíbeném herci Gideonu Rubinovi a Harper po spisovatelce Harper Lee, autorce jejich oblíbené knihy, která se jmenuje Jako zabít ptáčka.

Ve výchově dětí se navzájem doplňují. Magazínu People sdělili, že role mají krásně rozdělené, zatímco David děti rozmazluje a je za toho hodného, Neil je spíše takový ten přísný rodič. Nemá problém zvýšit hlas, aby děti poznaly, že je naštvaný. Dále také informovali o skutečnosti, že děti vychovávají tak, aby měly pocit, že v životě nic nedostanou zadarmo, ačkoli mají velmi bohaté rodiče.

O rok později vyšli prostřednictvím Twitteru oficiálně na veřejnost s tím, že jsou spolu zasnoubeni, jelikož ve státě New York bylo povoleno registrované partnerství gay párů. Magazín People informuje o tom, že pár měl v roce 2014 svatbu v Itálii. Harris hrdě sdělil: „Můžeme štastně prohlásit, že Neil Patrick Harris a David Burtka se vzali v Itálii, obklopeni blízkými přáteli a rodinou.“

V současnosti žije pár spokojený život se svými dětmi a zahlcují internet fotkami, které opravdu stojí za to. Podívejte se do fotogalerie pod článkem.

Související články

Další články