Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Barevný podzim je konečně tady! Co nás v jeho průběhu čeká?

Zkuste se pozastavit v tom denním shonu, porozhlédnout se kolem sebe a
zjistíte, že pravá krása se skrývá v blízkém okolí.
Zdroj: Astrohled
Podzim je časem dozrávání, sklizně a zejména příprav na zimu. Podzim začíná v době podzimní rovnodennosti, tedy 23. 9. 2015 v čase 10:20. Je to období plné přírodních krás, barevnosti a synchronizace přírody. Pro mnohé podzim znamená návrat do školy a učení. Nastává však také opět rovnováha mezi světlem a tmou a tuto rovnováhu byste si měli zavést i do svého života. Podzimní období je pro vás jedinečnou příležitostí, jak ve svém životě zavést změny a nalézt své vnitřní a silnější „já“.

Když odlétnou ptáci

V úvodu bylo zmíněno, kdy začíná podzimní čas, podzim však mnohdy začíná již na konci léta, kdy se mluví o tzv. babím létě, které přináší předzvěst podzimu a následně i zimy, zároveň se však jedná o období, které je nádherné a dokáže příznivě pohladit po duši. Období podzimu se nese v duchu sklizně, úrody, houbaření a lesa. Ptáci již odlétají do teplých krajin a na polích a zahradách panuje čilý pracovní ruch. Celá příroda se začíná vybarvovat těmi nejdivočejšími barvami a nastává čas pro různé podzimní zábavy. V městech panuje stejně čilý ruch jako na vesnicích. Děti různého věku se ráno začnou objevovat na zastávkách autobusu a kolem škol vládne štěbetavý hluk.

Krása, nostalgie a romantika

Může se zdát, že podzim je ročním obdobím, které je lehce uspávající a vybízí k lenošení. Opak je však pravdou, toto roční období prožijte naplno. Podzim je ideálním časem na změny, na změny životního stylu, na změnu jídelníčku, na změnu životního postoje, rovněž podzim vybízí k osobnostnímu rozvoji.

Zkuste se pozastavit v tom denním shonu, porozhlédnout se kolem sebe a zjistíte, že pravá krása se skrývá v blízkém okolí. Podzim je ideálním společníkem pro procházky přírodou, které vám přinesou vnitřní vyrovnanost a klid. Je to období příznivých změn, zároveň však také jisté vyrovnanosti a míru, které podzimní období přináší.

Nepřipadá vám, že má podzim trochu pohádkový ráz? Nechte se touto nostalgickou atmosférou směle unést. Při cestě domů utrhněte u souseda na zahradě čerstvé jablko, kochejte se neskonalými krásami podzimní přírody, vyrazte s dětmi pouštět draky, dejte se na houbaření, zkuste začít běhat (není nic krásnějšího než ranní běh v okouzlujícím podzimním mlhavém oparu), po cestě do práce si posbírejte do kapsy hrst kaštanů pro štěstí a celkově si život užívejte a uvidíte, jakou silou vás podzim nabije na chladné zimní dny.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz

Související články

Další články