Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Barbora Strýcová a David Kraus: Je konec! Víme, co tenistka provedla

Mezi Strýcovou a Krausem je konec.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 51 fotografií
Přestože ještě nedávno Barbora Strýcová (32) s jistotou troubila do světa, že by s Davidem Krausem (38) co nevidět chtěla založit rodinu, za jednu noc je všechno jinak. Slavná tenistka se totiž po hodně žhavém dostaveníčku na parkovišti odporoučela rovnou do domu neznámého potetovaného fešáka. Kraus musí zuřit!

Zatímco jedni se vdávají a žení, druzí se rozcházejí. Minulý týden všichni upínali zrak na svatbu Karolíny Plíškové (26) a Michala Hrdličky (29), v těchto dnech to bude zřejmě krach dlouholetého vztahu Barbory Strýcové a Davida Krause.

Strýcová očividně takové štěstí v lásce jako její spoluháčka z fedcupového týmu neměla. Navzdory tomu, že ještě před nedávnem hlásila na všechny strany, že by se svým „princem“ Krausem chtěla miminko, ji teď načapali v objetí jiného!

S hodně peprnými fotkami přišel deník Blesk a Strýcová je na nich s neznámým potetovaným fešákem. Kromě vášnivého líbání ji neustále mačkal zadeček, takže o tom, že by šlo o pouhého kamaráda, nemůže být ani řeč.

Strýcová sice zanedlouho odjela ke kadeřníkovi, ale za pár desítek minut byla zpět a za zdmi vily urostlého muže strávila celou noc. Asi netřeba dodávat, že nádobí mu asi umýt nepřijela!

V poslední době byl David Kraus k vidění v Praze hlavně bez doprovodu. Zda měl ale o tomto tušení, ví jen on sám.

Mohlo by vás zajímat

Další články