Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Barbora Seidlová prozradila, proč stále nemá žádné děti. Je krásné je nemít, samota mi vyhovuje, říká

+ Dalších 6 fotografií

Barbora Seidlová toho pravého stále nenašla. Ačkoli by o vztah s půvabnou herečkou mělo jistě zájem hned několik mužů, ona se stále neusadila. Je tak pod neustálou palbou dotazů, kdy se konečně vdá a pořídí si děti. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, samotu miluje a mateřské pudy se zatím nedostavily. 

Herečka Barbora Seidlová je krásná žena. Navzdory tomu, že letos oslavila 42. narozeniny, vypadá perfektně a věk by jí tipoval pouze málokdo. I přesto stále nenašla svého prince na bílém koni. Jak je to možné? To prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.


"Někdy mi vážně strašně vyhovuje, že jsem sama," říká přesvědčivě. "Ale já se ptám. Proč si vlastně hledat ideálního partnera? Ono je krásné sdílet společně, ale je nás tady spousta. Nelíbí se mi ta manipulace a masáž společnosti, že za každou cenu musíme být s někým. Já si myslím, že je důležité, když je člověk spokojený a smířený sám se sebou," trvá na svém herečka, ale dodala, že vztahům je otevřená. Neustálé dotazy a zprávy v médiích, pátrající po tom, zda už si někoho našla, už se naučila ignorovat. "Já to prostě nečtu," říká s humorem.

Seidlová zatím děti nechce

Množí se nejen dotazy na to, kdy si najde partnera, ale i na to, kdy bude mít děti. "Ty stavy, kdy bych si řekla, že chci mít děti, ty jsem ještě neměla. Věřím, že to je krásné, ale není to téma, které by mě oslovovalo," vysvětlila. "Je krásné mít děti, ale stejně krásné je děti nemít. Myslím si, že kdyby se o tom mnohem více mluvilo, tak by to mohlo mnoha ženám pomoci," míní Seidlová.


Jaké je to být maminkou, si vyzkoušela maximálně v herecké roli, a to právě v novém snímku Tajemství a smysl života, kde se stala hned trojnásobnou matkou. "Já jsem byla hrozně nervózní, protože sama děti nemám. Nemohla jsem uvěřit, že zrovna já budu hrát matku tří dětí," směje se.

Bára si v životě vystačí sama se sebou a je velmi spokojená. "Člověk když ráno vstane, tak je úplně novým člověkem a já se těším, jakou Báru potkám to další ráno. Největším smyslem života je ten život žít. Můžeme si vyzkoušet, jaké je to být se vším všudy. Radovat se, trápit se, vzájemně se dotýkat. Z toho mi vyplývá, že smyslem života je život žít," vysvětlila.

V současné době herečka žije v Brně, do Prahy dojíždí pouze za prací. "Já jsem v Praze žila několik let, studovala jsem tady, ale jinak pocházím z Mikulova. Žije se mi tam opravdu krásně a myslím si, že to, co dělám, mohu dělat odkudkoliv," říká a o stěhování zpět do hlavního města nyní neuvažuje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy