Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Holka na roztrhání Bára Poláková: Po rozchodu s Liškou jako utržená ze řetězů!

Barbora Poláková vyrazila na premiéru filmu Poslední závod.
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
premiéra

Barbora Poláková (38) a Pavel Liška (50) tři roky úspěšně tajili, že už netvoří pár. Po přiznání rozchodu jakoby hlavně Báře spadl balvan ze srdce a života si jako oficiálně singl žena umí užívat. Na premiéře filmu Poslední závod rozdávala úsměvy na všechny strany a po boku svých slavných kolegů se bavila jako utržená ze řetězu až do brzkých ranních hodin.

Je to přibližně půl roku, co známý herecký pár Barbora Poláková a Pavel Liška přiznali, že už spolu tři roky nevedou společnou domácnost. Umělci si své soukromí pečlivě střeží, proto se není čemu divit, že o rozchodu věděli pouze jejich nejbližší.

Období po rozchodu bývá často náročnou záležitostí, pro Báru s Pavlem pak i skrz fakt, že spolu vychovávají dvě dcery, které chtěli uchránit před mediálním humbukem.

Bára opět září

Bára se v posledních letech na společenských událostech objevovala, ale rozhovory příliš neposkytovala, pohybovala se jako šedá myška a občas působila až lehce upjatě. Zřejmě právě proto, že v sobě skrývala tajemství rozchodu. Poté, co vyšla pravda na povrch, jakoby jí spadl kámen ze srdce a otočila o sto osmdesát stupňů.

S půvabnou herečkou jsme se potkali na premiéře filmu Poslední závod v Lucerně, po jeho skončení se někteří hosté přesunuli do Music Baru, kde za doprovodu hudby rozjeli velkolepou afterparty.

Bára Poláková patřila mezi osobnosti, které se vskutku dobře bavily. S kolegy z branže vedla vtipné debaty, dala si dobrý drink a s partou si šla občas i zakouřit před bar, zatímco jejich konverzace neutichaly až do časných ranních hodin.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy