Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Barbora Piešová ze SuperStar láme srdce nápadníkům: Dostává od nich nemravné a zvláštní zprávy

Barbora Piešová ze SuperStar láme srdce nápadníkům: Dostává od nich nemravné a zvláštní zprávy
Zdroj: Barbora Piešová archiv
+ Dalších 11 fotografií
SuperStar 2020
Vítězka pěvecké soutěže SuperStar 2020 Barbora Piešová (19) pochopila, že vyhrála a co to obnáší. Co ale nečekala, byly nabídky od fanatických fanoušků. Vyhrála sice dva miliony korun, ale možná by si mohla ještě přivydělat...

V neděli se konalo finále SuperStar 2020 a vítězkou se stala devatenáctiletá Bára Piešová ze slovenské Prievidze. Zpočátku byla výhrou velmi zaskočená, až jí někteří diváci vyčetli, že to bere na lehkou váhu Až teď si uvědomila, co s výhrou přišlo a jak by s tím měla naložit, svěřila se webu Super.cz.

Přemýšlí nad rozvojem

"Už si začínám uvědomovat, že to přichází. A také si uvědomuji, že všechno může rychle skončit. Je na mně, jestli fanouškům stále budu dávat jíst, nebo to nezvládnu a vše pomalu zase usne," řekla Super.cz Bára. Dodala, že už uvažuje o dalším rozvoji. "Řeším spolupráce, vlastní tvorbu," vysvětlila.

Během soutěže se proměnila z šedé myšky v mikině s culíkem na skvostnou královnu. Ale tak už ji pravděpodobně diváci nebo fanoušci neuvidí, ke svému ležérnímu stylu se vrátí. "Jsem Barbora Piešová, holka s keckama a kšiltovkou. Já se tak narodila, vystihuje mě to. Když se člověk na mě podívá, ví, že jsem to já. Cítím se bezpečnější," prozradila.

Nemravné návrhy a řada nápadníků

Barbora uvažuje o přestěhování se do Česka a pravděpodobně do Prahy, zdá se jí otevřenější než Slovensko. V současné době je nezadaná a přiznala, že dostala mnoho nabídek a zpráv, na které však nereaguje. Dostala i několik zvláštních návrhů. "Jestli prodám tanga za 300 euro nebo jestli si vyfotím chodidla. Určitě by to bylo finančně zajímavé posílat lidem troje tanga týdně. Ale zatím to neplánuji," uvedla Bára.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy