Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Barbora Piešová ze SuperStar 2020 odhodila masku nudné vesničanky: Proměna favoritky

Barbora Piešová ze SuperStar 2020 odhodila masku nudné vesničanky: Proměna favoritky
Zdroj: Barbora Piešová archiv
+ Dalších 6 fotografií
SuperStar
Barbora Piešová ušla od prvních castingových kol opravdu velký kus cesty. Z jejího pěveckého talentu byla porota unesena hned od začátku. Bára ale zpočátku působila jako šedá myš, která se schovávala za dlouhou vytahanou mikinu a ulíznuté vlasy v culíku. Při včerejším živém přenosu ale dokázala, že s pomocí odborníků se dokáže proměnit v pořádně dravou šelmu, která publikum strhne nejenom svým zpěvem, ale i vizáží na jedničku.

V pěvecké soutěži SuperStar je již takovým nepsaným pravidlem, že ty nejméně výrazné typy se s pomocí odborníků stanou skutečnými hvězdami a v kombinaci s pěveckým talentem předvedou úctyhodné číslo. A přesně tohle je případ Barbory Piešové

Barbora na prvních castingových kolech zaujala hlavně Moniku Bagárovou (25) a Paľa Haberu (58), kteří byli jakožto odborníci z jejího hlasu úplně vedle. Když se ovšem podíváte na Bářino vystoupení před několika měsíci, novou českou SuperStar byste v ní hledali asi jen těžko.

Nevýrazná, tichá holka, která si oblíbila klučičí styl a schovávala se za vytahanou mikinu. Tahle Bára je naštěstí už minulostí. V semifinále napochodovala na pódium sebevědomá půvabná holka, která to rozjela jako nikdo jiný.

A také za tento výkon okamžitě putovala do finále a následně do superfinále. "Tuhle roli si užívám. Je to pro mě sice úplně něco jiného, ale líbí se mi, co se mnou odborníci provedli," svěřila se v semifinálovém kole porotcům nadšená Bára. Do galerie se můžete podívat na její dokonalou proměnu.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy