Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Barbora Piešová není jediná doma se zlatem v hrdle: Sestra Lenka se probojovala do semifinále Talentu

+ Dalších 15 fotografií
Barbora Piešová letos všechny okouzlila v soutěži SuperStar natolik, že se právem umístila na prvním místě. Barbora však není jediná z rodiny Piešových, kdo byl obdařen neskutečným talentem. I sestra Lenka má totiž božský hlas. Dokonce se zúčastnila soutěže Česko Slovensko má talent, kde se probojovala až do semifinále.

Pěvecká soutěž SuperStar 2020 má svého letošního vítěze Pohádkovou výhru v hodnotě dvou milionů korun si domů odnesla Barbora Piešová, která všechny uhranula nejdříve svým talentem a pak i krásou Že je Barbora vskutku nadaná, není pochyb. Z rodiny Piešových ale není jediná, kdo v hrdle ukrývá skutečný poklad. Barbořina starší sestra Lenka má opravdu co nabídnout. Krom božského hlasu je totiž i mimořádně krásná.

Další talent v rodině

Málokdo tuší, že Barbora má hned tři sestry. Všechny jsou si velmi podobné a působí vcelku sympaticky. Nicméně kdo stojí za zmínku, je starší sestra Lenka. Sestra letošní vítězky SuperStar je nesmírně talentovaná. Má naprosto skvostný hlas, o čemž se můžete přesvědčit nahoře ve videu.

I Lenka kdysi zkusila štěstí v televizi. V roce 2010 se zúčastnila soutěže Česko Slovensko má talent Tehdy naprosto okouzlila porotkyni Lucii Bílou, která ji s jasným ano poslala do dalšího kola. Lenka se dostala až do semifinále, nicméně tam její cesta skončila, na výhru její výkon zřejmě nestačil. Když se Lenka pořadu zúčastnila, bylo jí pouhých 16 let.

Že soutěž nevyhrála, ovšem Lenku od zpívání vůbec neodradilo. Sestra Barbory má vlastní kapelu, ve které už dlouhé roky zpívá. Skupina Funky Emotions má za sebou nespočet koncertů, přičemž vystupovala na nejrůznějších večírcích a společenských akcích.

Lenka má i několik vlastních skladeb, které jsou k poslechu na kanále YouTube. Nejnovější písnička nese název Sen a ja a za pouhých pár dní má už téměř 30 tisíc zhlédnutí.

Barbora má k Lence hodně blízko, možná i proto, že jsou obě obdařené výjimečným talentem. Holky spolu často zpívají, a dokonce nahrály vlastní hit. Spolupracovaly na skladbě Anjeli, která vyšla v únoru a od té doby si ji poslechlo už přes 400 tisíc fanoušků.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy