Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Barbora Mottlová usedla v obchodě za pokladnu: Nájem a žvanec se samy nezaplatí, říká

Zdroj: Archiv Barbory Mottlové
+ Dalších 6 fotografií
nový job
Bára Mottlová je žena mnoha profesí. Kromě herectví se věnuje i zpěvu a příležitostně se živí také jako moderátorka a modelka. Všechny tyto profese jsou ale kvůli vládnímu nařízení už nějakou dobu pasé. Jako většina umělců tak sexy blondýnka přišla ze dne na den o práci. Jelikož ale dobře ví, že účty se samy nezaplatí, našla si Bára novou práci, která v této době patří k těm záslužným - usedla do supermarketu za kasu.

Už to bude skoro měsíc, co se ze dne na den uzavřela divadla, přestalo se natáčet a o koncertech ani nemluvě. Hodně umělců se tak ocitlo bez práce a od prvního okamžiku většina z nich začala přemýšlet, jak svůj volný čas využijí.

Složenky se neptají

Ti, kteří mají nějaké finanční rezervy, začali alespoň pomáhat v boji proti koronaviru nebo začali šířit dobrou náladu skrze sociální sítě. Některým ale nestačí pořádat živá vysílání, aby zůstali v kontaktu s fanoušky, nýbrž musí skutečně začít pracovat. To je případ i Báry, která na sociální síti přiznala, že si našla práci v supermarketu jako pokladní. "Ze dne na den jsem přišla o veškerou práci jako velká spousta lidí kolem mě. Beru situaci takovou, jaká je, a vycházím z ní. Nedá se nic dělat. Nebrečím. Nesedím doma na zadku a nečekám, až dojdou peníze," popsala blondýnka reálnou situaci.

Za práci v obchodě je vděčná

Jelikož herečka nechodí se žádným milionářem, musela se co nejdříve začít zase sama otáčet. "Nenechám se od nikoho vyživovat, a když mám zdravý nohy, ruce, nebudu si ani půjčovat, abych mohla doma válet šunky. Nájem ani žvanec se samy nezaplatí. Už druhý týden dělám v sámošce na pokladně," přiznala statečná kráska, která se za svůj nový job rozhodně nestydí...

Ba naopak přiznala, že díky práci v supermarketu poznala super partu lidí a pocit z odvedené práce je pro ni k nezaplacení. Lidé ji pod příspěvkem zavalili pochvalnými komentáři. "Jsi skvělá, Baru" nebo "Moje super holka", napsala Eva Decastelo (41).

Bára randí s Mužem roku 2016 a majitelem fitness centra ve Slaném Josefem Kůrkou, kterému kvůli koronaviru také tzv. zavřeli krám.

Související články

Další články