Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Barbora Mottlová slaví 35. narozeniny: Tohle je top 15 jejích nejodvážnějších fotek

Barbora Mottlová slaví 35. narozeniny: Tohle je top 15 jejích nejodvážnějších fotek
Zdroj: Se souhlasem Barbory Mottlové
+ Dalších 11 fotografií
žhavá galerie

Česká herečka a zpěvačka Barbora Mottlová slaví 35. narozeniny. Sexbomba se dostala do povědomí lidí díky rolím v seriálech Ordinace v růžové zahradě, První republika, Ohnivý kuře či Ulice. 

Herečka a dnešní oslavenkyně Barbora ​​Mottlová, která je čerstvě single, ví, jak své fanoušky potěšit. Blonďatá kráska plní své sociální sítě nepřeberným množstvím žhavých snímků, které dostávají muže do kolen.

Práce za kasou

Ani herečce se nevyhnuly problémy spojené s pandemií koronaviru. Pro Báru byla celá covid krize takovým obdobím velkých životních změn. Jak na poli pracovním, tak vztahovém.

"Já vždycky říkala, že když bude nejhůř, tak si půjdu sednout za tu kasu. A pak najednou, ze dne na den, byla zavřená divadla. Řekla jsem si, že to zkusím. Mám to tady vedle domu a aspoň dostojím svému slovu. Nejvíce mě překvapilo, jak na to mile a kladně reagovali lidé kolem mě," svěřila se už dříve Bára redakci eXtra.cz.

Ta se ve výsledku díky koronaviru pustila do další úplně nové profese. Poté, co si vyzkoušela práci pokladní, se z ní stala realitní makléřka.

Vztah s Mužem roku

Barbora Mottlová v roce 2019 prozradila, že tvoří pár s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou. Její tehdejší přítel si dokonce zahrál v jejím klipu k songu Udělej mi to. Rozešli se spolu po dvouletém vztahu. Skutečnost, že už spolu netvoří pár, potvrdil Kůrka v polovině září 2020.

V galerii se pokochejte TOP 15 snímky této blonďaté sexbomby.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy