Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Barbora Mottlová se vrací na místo činu: Po šestnácti letech zase zdobí obálku Playboye

Barbora Mottlová se vrací na místo činu: Po šestnácti letech zase zdobí obálku Playboye
Zdroj: Playboy
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Na obálce Playboye se objevila už před šestnácti lety. Tehdy bylo Barboře Mottlové pouhých sedmnáct. Modeling ale není to jediné, co Mottlová dělá. Odmalička se věnovala herectví a zahrála si v několika filmech. Nebojí se ani těžké práce a sedne si i za kasu v supermarketu.

Po šestnácti letech se na obálkách magazínu Playboy opět objevila populární česká herečka a zpěvačka Barbora Mottlová (33). Poprvé pro známý časopis zapózovala v sedmnácti letech. K focení jí ale musela dát souhlas matka.

„Objevit se znovu na titulní straně Playboye je pro mě velká prestiž a pocta,” svěřuje se Mottlová. Do červencového vydání ji nafotila fotografka Alžběta Jungrová. Čtenáři se tak mohou těšit na originální fotografie, ve kterých je Mottlová zahalena jen do hvězdného prachu. „Doslova jsem nemohla dospat, jak jsem se na focení těšila,” dodává. O make up a vlasový styling se postaral stylista Sam Dolce. Věrní čtenáři Playboye se mohou na sociálních sítích podívat i na exkluzivní záběry z focení.

Zahájila kariéru herečky

Během své životní dráhy se Mottlová v jednadvaceti letech dokonce stala Miss Playboy. Byla také moderátorkou pořadu Natoč svůj klip, který se vysílal na TV Óčko. Kromě modelingu se věnovala i herectví a zahrála si například ve filmu Obsluhoval jsem anglického krále nebo v seriálu Ošklivka Katka

Dřiny se nebojí

V době koronavirové krize přišla Mottlová o práci, stejně jako ostatní herci. Sedět doma a válet se jí ale bylo proti srsti. Rozhodla se proto nastoupit jako pokladní v potravinářském řetězci „Nenechám se od nikoho vyživovat, a když mám zdravé nohy a ruce, nebudu si ani půjčovat, abych si mohla doma válet šunky. Nájem ani žvanec se samy nezaplatí. Už druhý týden dělám v sámošce na pokladně,“ napsala herečka k fotografii v pracovním oblečení. Tím mnoha lidem dokázala, že není jen krasavice, ale i žena, která se nebojí náročné práce.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy