Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Barbora Mottlová a Josef Kůrka už netvoří pár: Byli jsme jako máma se synem, tvrdí model

Barbora Mottlová a Josef Kůrka už netvoří pár: Byli jsme jako máma se synem, tvrdí model
Zdroj: showpix
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
rozchod
Po dvouletém vztahu došlo k rozchodu. Herečka Barbora Mottlová (34) a model Josef Kůrka (28) si v poslední době přestávali rozumět. Rozhodli se proto vztah ukončit a každý si šel svou cestou. Netrvalo ale dlouho a už došlo na první výměnu názorů.

"Zvláštní, jak dva roky života nacpeš do kufru auta," napsal na sociálních sítích Josef Kůrka k fotografii, kde si balí věci. Muž roku 2016 tak potvrdil, že s herečkou Bárou Mottlovou už netvoří pár. To ostatně později sdělil oficiálně.

"Ano, rozešli jsme se. Neklapalo to. Byli jsme už spíš jako kamarádi, nebo možná bych řekl spíš jako máma se synem. Nevyšlo to, to se stává," sdělil pro web Super.cz Kůrka, který si nyní hledá nové bydlení. "Dnes mám nějaké prohlídky, tak doufám, že budu v novém bytě bydlet co nejdříve. Zatím jsem u kamaráda," dodal Kůrka.

Přirovnání jejich lásky ke vztahu matky se synem ale herečku lehce pobouřilo. "Po rozchodu mají někteří tendenci se vyjadřovat podrážděně, obzvlášť když se holka rozejde s klukem. To se stává, že to třeba úplně nezvládnou," řekla Super.cz herečka s tím, že po rozchodu necítí žádnou zášť. "Byly to super dva roky, hezky jsme se zasmáli a bylo to fajn," svěřila se Bára. Konkrétní důvody ale neobjasnila. "Každý jsme jinde a pohár už přetekl. Už nešlo ve vztahu dál pokračovat," řekla.

Barbora Mottlová a Josef Kůrka tvořili pár dva roky. Vztah oznámili minulý rok v září během křtu písně Udělej mi to. V minulosti se herečka v lásce několikrát spálila, a tehdy proto doufala, že Kůrka bude jejím posledním osudovým partnerem. Nyní je však opět svobodná a co nevidět ji bude obklopovat řada nových nápadníků. "Chci si užívat, nikam se nehrnu, biologické hodiny zatím netikají," ukončila Mottlová.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy