Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Barbora Krejčíková na Roland Garros předčasně končí! Má covid

Tenistka Barbora Krejčíková.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Tenis

Česká tenistka Barbora Krejčíková (26) nebude pokračovat v tenisovém turnaji Roland Garros. Jak informovala na svých sociálních sítích, byla pozitivně testována na koronavirus. Nezúčastní se tak ani dvouhry, ani čtyřhry, kterou minulý rok na tomto turnaji vyhrála společně s Kateřinou Siniakovou (26).

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková nebudou obhajovat titul ve čtyřhře na grandslamovém Roland Garros. A to kvůli Krejčíkové, která byla pozitivně testována na koronavirus.

„Zdravím všechny, musím učinit velmi těžké oznámení. Těšila jsem se na to, jak budu soutěžit ve dvouhře, ale můj čas na Roland Garros bohužel končí. Minulou noc jsem se začala cítit špatně a toto ráno jsem se vzbudila s horečkou. Rozhodla jsem se jít otestovat na koronavirus a jsem pozitivní,“ napsala na sociální sítě Krejčíková.

„Jsem neskutečně smutná, že nemohu pokračovat a potvrdit svůj titul ve dvouhře. Děkuji všem za podporu a uvidíme se brzy,“ napsala na sociální sítě.

Neúspěšný turnaj

Před několika dny přitom Krejčíková vypadla hned v prvním kole, kdy nastoupila proti Francouzce Diane Parry. Zřejmě se na ní podepsalo zranění lokte, kvůli čemuž nemohla tři měsíce trénovat. „Musela jsem se popasovat se spoustou věcí. S vlastní hrou, aby mě nezačala bolet ruka, se soupeřkou, s diváky. Bylo toho na mě v prvním zápase po návratu zkrátka moc,“ prozradila pro iSport.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy