Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Barbora Krejčíková zazářila mimo kurt. Fotografům pózovala jako zkušená modelka

+ Dalších 13 fotografií

Česká tenisová hvězda Barbora Krejčíková umí zazářit nejen na kurtu, ale i ve společnosti. To dokázala i na křtu knihy Láska je na houby, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Tenistka dorazila v neformálním outfitu a ukázala, že ze sebe umí udělat pořádnou kočku. 

Několikanásobná grandslamová vítězka Barbora Krejčíková na kurtu válí a na svém kontě už má řadu tenisových úspěchů. Většina fanoušků ji tak zná jen ve sportovním oblečení. Jak ale ukázala na křtu knihy Láska je na houby, móda jí rozhodně není cizí – ba naopak.

Dorazila v ležérním outfitu. Zvolila bílý top, přes který si přehodila světle růžové sáčko, skvěle jí padly volnější džíny, které doplnila obyčejnými černými teniskami. Outfit podtrhla decentním líčením a působila velice přirozeně. Úsměvy rozdávala na všechny strany a fotografům eXtra.cz pózovala jako zkušená modelka.

V současné době léčí zranění kotníku

Úspěšná tenistka je poměrně aktivní i na svém Instagramu, kde si vybudovala solidní základnu fanoušků, sleduje ji už téměř 90 000 lidí. S veřejností sdílí nejen své tenisové úspěchy, ale i střípky z osobního života.

V současné době se jí ještě stále nepodařilo doléčit zranění kotníku, kvůli kterému skrečovala zápas ve Wimbledonu. Musela se tak omluvit z tenisového turnaje Livesport Prague Open 2023. Bude dál pokračovat v léčbě a rehabilitaci a doufá, že se brzy dostane zpět do turnajového režimu. Navíc se po pěti letech rozešla se svým trenérem, protože cítila, že už to není ono a chce se posouvat dál. “Chtěla jsem zkusit něco nového a věřím, že to je dobré pro mou kariéru,” řekla eXtra.cz. Zatím ale nemá vyhlédnutého ideálního adepta.

Sedmadvacetiletá Krejčíková začínala s tenisem v Ivančicích u Brna, kde už od počátku patřila mezi špičku. Ve čtyřhře s Kateřinou Siniakovou dokázala zvítězit na všech čtyřech grandslamech – Wimbledonu, US Open, Australian Open a French Open, odkud má z roku 2021 i singlový titul. Je známá tím, že si potrpí na různé rituály, které, jak věří, jí údajně přinášejí štěstí. Například když vítězí, jí každý den to samé.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy