Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Barbie pro eXtra.cz: Jací muži mě přitahují a o koho bych neopřela ani své růžové kolo

Zdroj: instagram
+ Dalších 95 fotografií
Jsem velmi náročný typ, co se týče mužů. V předchozím článku jsem detailně popsala, kolik mi muži nabízejí za jednu noc nebo dokonce za celoživotní vlastnictví. Na žádnou z nabídek mě však žádný z nich nenachytal.

Chci víc! Stejně jako já se snažím být pro svého muže po všech stránkách dokonalou partnerkou, on se musí snažit být dokonalý pro mě. A to logicky zahrnuje spoustu faktorů.

Vzhledová stránka: Přitahují mě vysocí, svalnatí, krásně opálení, MUŽNÍ “vousáči”. (smích) A jelikož “šaty dělají člověka”, ani outfit nesmí mít chybu. S ušmudlanými teniskami, starými tepláky a s umaštěným tričkem od klobásy a vlašského salátu by u mě nejspíše nikdo neuspěl. (smích)

Líbí se mi na mužích stylové boty a seriózní styl oblékání – dnes se používá spíše termín “gentleman style”… To zahrnuje elegantní kabát, sako, košili, kravatu, stylové boty, krásné hodinky, kapesníček, sluneční brýle atd.

Charakter: Asi nejpodstatnější je pro mě inteligence, láska, oddanost a citlivé srdce. Bez těchto čtyř vlastností se nedokážu obejít! Dále samozřejmě smysl pro humor, podnikavost, dobrodružnost, zdravé sebevědomí, pravdomluvnost, otevřenost, ochranitelskost, loajálnost, bezprostřednost, klidná, bezkonfliktní nátura a příjemné vystupování. V neposlední řadě musí v muži bít srdce pravého gentlemana, který mi pomůže do kabátu, odsune židli, podrží dveře a postará se o mě, když mi není dobře nebo jsem nemocná.

Další aspekty: Samozřejmě by měl být friendly ke kariéře, kterou jsem si zvolila, a nejlépe stejný “plastic positive”, jako jsem já. (smích) Důležitá je také otevřenost v erotických hrátkách a touha zkoušet cokoliv nového a neobvyklého. Měl by mít stejné zájmy, koníčky a vysoké cíle, jako mám já sama. Ustrašenec a patriot bez cílů by u mě neměl šanci.

Solidní vystupování, vytříbený vkus, vzdělání, sečtělost, talent a umělecké cítění jse pro mě taktéž velmi podstatné. Jakožto umělec by měl chápat mou cestu, podporovat mě a mít mě rád takovou, jaká jsem.

Jak už bylo myslím dostatečně řečeno v předchozím článku, žádná zlatokopka nejsem, jelikož muže beru jako celek a ne jen podle jeho nabité kreditky… Na druhou stranu samozřejmě nejsem hloupá a s někým, kdo je bez práce, bez vzdělání a zcela bez peněz, bych si nikdy nic nezačala. Muž by se měl umět postarat o sebe, o rodinu a o partnerku, které by měl zajistit co nejhodnotnější ži­vot.

Možná si teď říkáte, že toho chci příliš, ale jak jsem už řekla, jsem extrémně náročný typ člověka a myslím, že by to tak správně měl mít každý z nás. Vždy by měl mít člověk vysoké nároky jak na sebe, tak na své bližní a nikdy by neměl být zcela spokojen. Důležité je si stále hledat nové a vyšší cíle, které je třeba překonávat a využívat život naplno, jak to jen jde.

Teď ještě v kostce popíši, jaký typ muže by mě NIKDY nezaujal.

Vzhledová stránka: Celkově zanedbaný vzhled podtrhnutý starým, otrhaným oblečením a špinavými teniskami. Mastné vlasy, nelichotivý účes, příliš světlá pleť, zanedbaný chrup, vyholená tvář nebo depilovaná hruď, vyhublá postava a příliš malý vzrůst – čehokoliv. (smích)

Charakter a další aspekty:

Nemám ráda “líné lemry”, které nedělají nic jiného, než že celý den proleží doma na gauči, pijí pivo a nezajímají se o nic jiného. Dále nesnáším depresivní, negativní chování s jedním vyhraněným názorem a bez jakéhokoliv zájmu zkoušet cokoliv nového. Dvakrát příjemná není ani tvrdohlavá, zarputilá povaha, se kterou člověk nikdy nepohne.

Žádné vzdělání, žádná kariéra, žádný business, žádná práce, žádné prostředky = žádný plnohodnotný život. Nevydržela bych více než měsíc se žárlivcem, který by mě držel doma u plotny, bránil mi v kariéře, nepodporoval mě a nenechal více rozvíjet. Dále mě odrazují konfliktní typy, které mají nutkání se s člověkem pohádat kvůli každé hlouposti, zvedat si tím ego a vždy mít za každou cenu navrch.

Odpudilo by mě i to, kdyby muž neuměl vystupovat, neměl slušné, solidní chování a nechoval se ke mně jako pravý gentleman. Zažila jsem muže, který mi při otázce: “Proč mi alespoň občas nepodržíš dveře?” odpověděl: “Nejsem tvůj sluha.” …Marno mluvit a vysvětlovat…

Teď jsme si tedy shrnuli, který muž by u mě měl šanci a který by nejspíše nikdy neuspěl. „Gentlemanské vousáče“ však musím přesto zklamat. Jsem zadaná právě za takového prince, kterého jsem popsala v odstavci o dokonalém muži a nikoho nového nehledám.

Související články

Další články