Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Barbie Jessica Alves, která byla dřív Ken: S expřítelem předvedli líbačku, změna pohlaví mu asi nevadí

Barbie Jessica Alves, která byla dřív Ken: S expřítelem předvedli líbačku, změna pohlaví mu asi nevadí
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Milovník plastických operací Rodrigo Alves (37) nedávno prošel transformací a je z něj Jessica. V době, kdy se na veřejnosti prezentoval ještě jako muž, randil s plastickým chirurgem Giacomem Urtisem. Jejich vztah ale nevydržel a na nějakou dobu šli od sebe. Nyní to ale vypadá, že jsou opět spolu, protože nedávno předvedli odvážnou líbačku.

Rodrigo Alves byl jeden z nejznámějších Kenů na světě. S plastickými operacemi začal již v 17 letech a následně si na ně vypěstoval závislost. Z původního velmi pohledného muže se stala chodící reklama na plastické operace.

Došlo to až do bodu, kdy někteří plastičtí chirurgové odmítali Rodrigovi udělat další vylepšení, protože se báli, že by to nemusel zvládnout. Rodrigo byl ale nezmar a rozhodl se, že se vlastně cítí být více ženou než mužem a rázem je z něj Barbie Jessica Alves

Jessica se ve svém těle cítí skvěle a je poznat, že si ženské tělo užívá plnými doušky. Ještě před změnou z muže na ženu randila Jessica s plastickým chirurgem Giacomem Urtisem. Jejich vztah ovšem nevydržel a šli od sebe.

Před pár dny se ale objevily snímky, na kterých se Jessica s plastických chirurgem vášnivě líbají a vypadá to, že se dali opět dohromady. Pravdou je, že Jessica se ráda obklopuje pohlednými muži, takže se může jednat o jakési přátelství s výhodami. Líbil se vám spíše Rodrigo jako muž, nebo Jessica jako žena? Mrkněte do galerie!

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy