Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Barbie Jan Šimša promluvil o své plastice: Mám nejhezčí nosík v Česku, chlubí se

Nechal si předělat obličej podle Barbie.
Zdroj: Se souhlasem Jana Šimšy
+ Dalších 9 fotografií
vzhled

Musel až do Íránu, aby si splnil sen. Jan Šimša, který je známý pod přezdívkou Honza z Brna, nyní promluvil o výsledcích světoznámého plastického chirurga, jehož služeb před časem využila i Lela Ceterová. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak je se svou proměnou spokojený. Svůj nos si nemůže vynachválit. 

Jan Šimša má své sny a jde si za nimi. Jedním je rekonstrukce obličeje, kterou před několika týdny začal v Íránu. Já jsem spokojený, mám úplně nádherný malinkatý nosík. Extrémně kočičí oči, jako z jiné planety trošku, ale přesně tak jsem to chtěl. Bohužel rty mi nešly udělat tak, jak jsem chtěl, protože by mi tahaly ten nos dolů. Tam se to spojilo s korekcí brady, tu mám zabroušenou,” svěřil se nám před časem Šimša, kterého jsme nyní kontaktovali, abychom zjistili, jak se rány po operaci hojí.

Není to takový extrém, jak jsem očekával

“Hojím se a začínám nějak fungovat,” řekl eXtra.cz muž, který by se jednou rád proměnil v králíčka, což nám před časem také odhalil. Zpětně by se asi možná víc odvázal. “Není to takový extrém, jak jsem očekával,” sdělil Šimša. Na svůj nos ale prý nedá dopustit.

"Mám skvělý nos. Mám jeden z nejhezčích nosů v celém Česku. Tím jsem si jistý," raduje se Šimša, který už se s výsledky operace chlubí na svém Instagramu. Netají se ale tím, že Írán bude muset minimálně ještě jednou navštívit. Proměna, kterou plánuje, totiž ještě stále není u konce.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy