Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Barbie Jan Šimša pokračuje ve své proměně. Odletěl do Iránu, čeká ho další zákrok

Barbie Jan Šimša provokuje i na Onlyfans.
Zdroj: se souhlasem Jana Šimši
+ Dalších 8 fotografií
Zákrok

Milovník plastických operací Honza Šimša je zpět v Íránu a čeká ho další tělesná úprava. Jan se před nedávnem svěřil v rozhovoru pro eXtra.cz, že by rád podstoupil ještě operaci zubů, zadku a boků. Nyní ho čeká ta zubní, o které smýšlí tak, že by si nechal udělat králičí tvar, jak sám redakci potvrdil.

Ačkoli je Jan Šimša mužského pohlaví, dnes byste v něm muže sotva poznali. Honza se totiž zamiloval do plastických operací, se kterými ještě rozhodně končit nehodlá.

Přeje si zuby, jako má králíček

Honza podstoupil již augmentaci prsou, kompletní úpravu obličeje včetně nosu, který se podařil přesně tak, jak si přál. Nyní se těší na chirurgický zákrok zubů, u kterých naznačoval, že by je chtěl mít v králičím tvaru, jak potvrdil v rozhovoru pro eXtra.cz. Proto odletěl do Íránu, kde zákrok podstoupí. Cestu prozradil na svém Instagramu

Honza Šimša za plastikami nejezdí nikam blízko. Pro svůj vzhled by udělal všechno, a tak létá až do dalekého Íránu, kde jsou podle něj nejlepší plastičtí lékaři. "Chirurgové v Íránu jsou specializovaní na větší úpravy obličeje. Jsou mnohem otevřenější těmto úpravám. Největší rozdíl je, že když přijdu za někým a řeknu, že chci vypadat tak a tak a chci mít takové oči, v Česku to za prvé neumějí udělat tak dobře a za druhé nejsou k tomu otevření a říkají, že to nebude vypadat dobře," svěřil se Šimša, který je v Íránu právě nyní.

Za plastickými operacemi do Íránu jezdí i manželka Karlose Vémoly Lela Ceterová. "Ano, jdu ke stejnému lékaři jako Lela. Farshid Mahboubirad je jeden z nejlepších plastických chirurgů na světě, se zaměřením na Barbie obličeje a primárně nos," přiznal Honza Šimša pro eXtra.cz.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy