Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Barbie Jan Šimša: Na Prague Pride nepojedu, chystám si zvětšit zadeček

Zdroj: Se souhlasem Jana Šimši
+ Další 3 fotografie
Instaboy

Jan Šimša alias Honza z Brna je dnešní Instaboy. Mrkněte se do galerie a začtěte se do rozhovoru s úspěšným influencerem, který se stylizuje do panenky Bratz. Instaboy je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje nejzajímavější muže Instagramu.

Smáli se? Teď je na TikToku mega úspěšný

Jan Šimša známý jako Honza z Brna do Prahy na Prague Pride nepojede. Sám sebe definuje jako muže, který má holčičí styl. Dlouhé blond vlasy, husté řasy a zvětšené rty. K tomu kožichy a luxusní outfity. To je Jan, kterého uchvátil vzhled panenek Bratz. Do těch se v zahraničí, především v USA, stylizuje spousta lidí. V Čechách extrémní proměny za pomocí plastických operací ale ještě tak časté přece jen nejsou.

Před pár měsíci si Jan založil TikTok, na kterém se stal absolutní hvězdou, a jako influencer teď jede na plné pecky. Jedno z jeho videí patří k těm úplně nejúspěšnějším v Česku. Koupil si nový byt, prodává vlastní značku oblečení a plánuje i další úpravy zevnějšku.Jan Šimša si nechá zvětšit zadeček

Honza si nechá zvětšit zadeček na klinice v Turecku a plánuje i další úpravy nosu. Zatím jsou na Janovi nejvýraznější jeho masité rty. "Mám v nich asi 28 ml výplní za 4 roky plus 2 operace, kdy mi řezali celkem 15 cm kůže kolem rtu, takže velký řez," svěřil se Jan v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz

"Z mého pohledu jsem stále obyčejný, trošku odlišně vypadající borec z Brna. Já jsem začal před několika lety podnikat v technologiích. Děláme emisní technologie. V poslední době se soustředím hlavně na svou značku. Vyrábím kožichy, prodávám řasy," prozradil před nedávnem Honza v rozhovoru.

Dál se svěřil, že začátky s nezvyklou vizáží pro něj byly velmi těžké. "Na začátku to bylo extrémně ostré. Když jde kluk v kožichu po ulici, holt zejména reakce mužů je často velmi špatná," řekl. "Dostal jsem přes hubu," prozradil dokonce. Teď má na Instagramu Honza pod přezdívkou @bratzdoll_brno 12 tisíc sledujících.

Související články

Další články