Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Barbie Gabriel Jiráčková hodnotí české muže: Na jejich zženštilost už jsem alergická

Barbie Gabriel Jiráčková hodnotí české muže: Na jejich zženštilost už jsem alergická
Zdroj: archiv Gabriel Jiráčkové
+ Dalších 8 fotografií
rozhovor
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20), která si také nechává říkat LolotaBella, je prakticky na všech akcích nepřehlédnutelná. Gabriel je známá svou výstředností a extravagantními modely, které mnohdy vzbuzují rozruch. Nedávno na módní akci Czech Fashion Week vynesla nádherné šaty od slovensko-ukrajinské návrhářky Natashi Azari a eXtra.cz poskytla rozhovor, ve kterém hodnotí vkus českých mužů v oblékání.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) je vždy ozdobou různých akcí. Tentokrát zazářila na Czech Fashion Week svým originálním a nepřehlédnutelným modelem.

"Byla jsem určitě jedním z největších překvapení v hledišti, protože nikdo jiný z hostů ani influencerů takové šaty neměl. Na pozornost jsem sice zvyklá, ale tak intenzivní zájem jako ten večer jsem naposledy zažila asi na karlovarském festivalu v roce 2018. Aneb šaty dělají člověka! A hlavně tedy dělají Barbie," řekla redakci eXtra.cz s úsměvem.

Přestává se mi líbit móda zženštilých mužů

Gabriel sice nepatří mezi ty známé české osobnosti, které by měly na každou věc vyhraněný názor, ale na druhou stranu česká Barbie nemá strach říct, co si myslí. Velkým tématem jsou samozřejmě muži a oblékání.

"Ať si každý vypadá, jak chce, nikomu jinému do toho nic není. Kdybych to ale měla vzít čistě z mého subjektivního podhledu, tak jednoznačně dnešním mužům chybí taková ta opravdová váženost a elegance, kterou jsme vídali ve filmech s hvězdami jako byl Marcello Mastroianni nebo Cary Grant," rozpovídala se na téma muži a styl Gabriel.

Jestli sympatickou krásku něco ale skutečně dokáže dopálit, je to trend zženštilých mužů. "U mužů platí dvojnásob, že krása tkví v jednoduchosti - tzn. bílá košile, sako nebo oblek, boty s dlouhou špičkou + nějaký akcent ve formě kvalitních hodinek, spony na kravatě nebo manžetových knoflíčků, které já přímo zbožňuji. Naopak čím dál tím víc se mi přestává líbit v současnosti tolik tlačený mužský street style, viz. Milan Fashion Week 2020, kdy muži často působí až zženštile a někdy přímo podpantoflácky," dodala pro eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy