Česká Barbie Dominika Myslivcová (21) se rozhodla, že už stačilo, aby si o ní lidi mysleli, že je jen marnotratná a vyžívá se jen v luxusu a nakupování předražených bot a kousků oblečení. Sice ty peníze, co držela v ruce, byly opravdu pravé, ale paní jí rozhodně neříkaly, jak nejdřív tvrdila. Na to video se můžete podívat ZDE.

Z toho paklu peněz jí patřila jen jedna bankovka 500 eur za focení. Zbytek byl pro celý zbytek týmu, platily se za to náklady na katalog pro hotel. Svůj honorář se nakonec rozhodla dát na dobročinné účely a o to teď žádá i své fandy.

Na dalším videu vzkazuje, kam své peníze poslala a kam by si přála, abyste i vy přispěli nějakou částkou. Dominika totiž nemá kupodivu srdce z ocele a chce pomoct jedné nemocné holčičce, která nezbytně potřebuje operaci. Jenže její rodiče na to nemají peníze.

Ať si myslíte o Dominice, co chcete, že myslí jen na svůj vlastní požitek, tak teď možná na ni změníte názor. Ukázala svou druhou tvář – tu hodnou, přívětivou. Sami si z videa udělejte obrázek, jestli je to opravdu tak nadutá Barbie, nebo dokáže i pomoct tam, kde je potřeba