Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Barbie Dominika Myslivcová si vybrala nástupkyně. Z těchto holčiček chce vychovat princezny, milující peníze a luxus

Pár let a holčičky půjdou ve šlépějích svého idolu.
Zdroj: Filip Matušinský/www.missprincess.cz
Milovnice růžové barvy Dominika Myslivcová myslí na zadní kolečka a ví, že i ona bude stárnout, tak si chce vychovat své následovnice. Malým holčičkám splnila sen stát se princeznami, ale za pár let můžou být tam, kde česká Barbie. Vychová z nich také snobky, které milují vůně peněz?

Ať soutěží Miss Princess chtěla Dominika Myslivcová (21) dokázat cokoliv, tak by si měla uvědomit, že si tím vychovává pořádnou konkurenci. Sice to bude nějaký ten pátek trvat, než z roztomilých holčiček vyrostou slečny lačnící po luxusu, bohatých milencích a okázalém životě, přesně jako naše Barbie.

Ale Dominika se obhajuje tím, že chtěla jen děvčátkům splnit sen se aspoň na chvíli stát opravdovou princeznou a užít si svých pěti minut slávy. A že se jí to povedlo. Minulou sobotu vyhlásila v Ostravě tři nejkrásnější holčičky, které se chovaly jak profesionální modelky.

Jen musíme doufat, že je to do budoucího života nezkazí, a i když budou toužit po bezstarostném životě plném peněz, tak budou vědět, jak se chovat mile a myslet i na druhé. O to by se chtěla postarat právě Dominika, která má i druhou tvář a dokáže jiným pomáhat. Nechtěla by mít ze svých nástupkyň jen bezduché krásky, které v hlavě nic nemají. Tak uvidíme, co z holčiček vyroste, jestli o nich ještě uslyšíme.

Související články

Další články