Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Barbie Dominika Myslivcová se teroristů nebojí. Co jim tahle milovnice luxusu vzkázala?

To je ale provokatérka.
Zdroj: facebook.com
I česká Barbie se rozhodla ukázat svůj postoj a názor na včerejší teroristické útoky v Bruselu, ale samozřejmě to vyjádřila po svém. Jak se proti těm ohavnostem, co v Evropě dělá Islámský stát, postavila?

Nebyla by to výstřední Dominika Myslivcová (21), kdyby šla s davem. Právě naopak. Místo aby jako ostatní měla strach z létání kvůli útokům sebevražedných atentátníků, tak s úsměvem na rtech čekala na letišti na letadlo. A tím vyjádřila, co si o těch zrůdách myslí: „Mě nezastrašíte, já si nadále budu užívat života.“ Zcela beze slov ukázala svůj postoj a vyslala jim jasný vzkaz, že ji nezastraší.

Dokonce to s odvahou šlo tak daleko, že se nebojí letět do Spojených arabských emirátů, možná lovit nějaké ty šejky po vzoru jiných zlatokopek z českého šoubyznysu. Jiný by byl strachy bez sebe, ale Dominika vysmátá seděla v první třídě a dávala si jeden drink za druhým, jako by se nechumelilo.

Dnes má opravdu každý obavu kamkoliv se vzdálit z domova, ale jestli je pro ni důležitější svoboda než bezpečí, tak snad ví, co dělá.

Související články

Další články