Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Barbara, která ulovila milionáře Červína, se hodně proměnila! Takhle vypadala před 20 lety

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
je jiná
Barbara Kautmanová (42), bývalá manželka milionáře Michala Červína (48), s nímž má dceru Rozárku, se pochlubila snímkem, který pochází z doby před 20 lety. Při pohledu na fotografii musí každý uznat, že se pořádně proměnila.

Barbara má za sebou roky, kdy se jí dobře nespalo. Vždy si šla za svým a láska k pohlednému podvodníkovi se jí nevyplatila. Za každou cenu chtěla ulovit boháče Michala Červína, jenže to netušila, že tenhle podnikatel má místo milionů na kontě spíš dluhy a peníze se snaží získat podvody. Na to přišla, až když mu porodila dceru Rozárku. Najednou po něm šla policie a přišel drsný rozchod. Zatímco on si odpykává svůj trest za zpronevěry, ona se musela o sebe a dceru najednou postarat sama.

Barbara se ale postavila na vlastní nohy a neřeší ani dluh na alimentech, který zrovna není nejmenší. Teď se naopak pochlubila snímkem, který je starý 20 let. Z něj se dá usuzovat, že Barbara ušla pořádný kus nejen ve svém životě, ale i vzhledu. Tehdy byla Barbara brunetka, což je dnes skutečně minulost. Blond jí sluší a i když se jí vepsalo do tváře mnoho starostí, pořad je z ní půvabná žena, za kterou se musí otočit nejedna žena.

Možná i z toho, že je z ní čím dál krásnější žena, Barbara těží. Znám je totiž její románek s automobilovým závodníkem Fabriziem Giniem, který se do ní bezhlavě zamiloval po rozchodu s Červínem. Dnes sice Barbara o svých vztazích mlčí, ale jisté je jedno. Sama rozhodně není…

Související články

Další články