Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Barack Obama si užívá svou první dovolenou jako obyčejný smrtelník! Budete koukat, kam s Michelle vyrazili!

Barack Obama si užívá svou první dovolenou jako obyčejný smrtelník! Budete koukat, kam s Michelle vyrazili!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Prezident Obama si v posledních letech dovolené asi moc neužil! Jak se také dá užívat dovolená, když jste hlava Spojených států, že? Teď je ale prezidentem někdo jiný, a tak se Obamovi rozhodli, že si to pěkně vynahradí. A my říkáme, mají na to svaté právo!

Téměř okamžitě po inauguraci Donalda Trumpa se Barack odebral do Palm Springs, aby si zahrál golf. Využil k tomu soukromé golfové hřiště milionáře Larryho Ellisona a společnost mu dělal James Costos, bývalý americký velvyslanec pro Španělsko.

Poté se Obamovi odebrali na Panenské ostrovy. Svůj ostrov známý jako Necker Island jim propůjčil Sir Richard Branson, známý britský podnikatel, miliardář a majitel značky Virgin, která vlastní více než 400 firem. Branson občas svůj ostrůvek s luxusním resortem, kam se vejde pohodlně až 30 lidí, zapůjčí nějakým celebritám. Ty jej samozřejmě hojně využívají. Jeho pohostinnosti využila v minulosti například Mariah Carey, Kate Winslet, Robert DeNiro nebo Nelson Mandela Kate Moss zde například oslavila své 40. narozeniny a Larry Page, spoluzakladatel Googlu, tu měl svatbu.

Resort s pohádkovým výhledem na Karibské moře má k dispozici 100 zaměstnanců a hosté se mohou odreagovat při krmení obřích želv nebo lemurů. Vypadá to na pěknou idylku, co myslíte? Pár neuvedl, jak dlouho se na ostrově zdrží nebo jak dlouho bude jejich dovolená trvat. Ovšem podle předpovědi počasí to v blízké době v dané oblasti nevypadá na mnoho přeháněk. Doufejme tedy, že si pár odpočine a v budoucnu o nich ještě uslyšíme.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy