Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bára z Like House, zadlužený Datel a jejich miminko: Prozradili detaily porodu

Barbora Stříteská a Marek Valášek: Prozradili detaily porodu
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se svolením Barbora Stříteská
+ Dalších 7 fotografií

Influencerka Barbora Stříteská a Marek "Datel" Valášek už odpočítávají zbývající dny do narození prvorozeného potomka. Avizovaný termín porodu už totiž uplynul, a tak by chlapeček měl přijít na svět každým dnem. Nastávající maminka se již nemůže dočkat a dotazy fanoušků, kdy "vše vypukne", se na ni jen sypou. Na sociálních sítích prozradila, že bude rodit přirozeně, ale i to, že na sále s ní samozřejmě bude přítomen také přítel. 

Sen o rodině se již brzy stane realitou. Známý pár, influencerka Barbora Stříteská a její přítel, youtuber Marek "Datel" Valášek, se stanou rodiči. Prvorozený synek, jehož jméno si hrdličky zatím nechávají pro sebe, by měl přijít na svět každým dnem. "Ještě Vám tu dáme pár fotek 2v1. Jsme už oba dva hrozně nedočkavý, kdy nám přijde chlapeček na svět," rozepsala se nastávající maminka na svém Instagramu.

A na sociálních sítích Barča odpověděla i na dotazy svých fanoušků, týkající se třeba samotného porodu. Vzhledem k tomu, že termín porodu byl avizován údajně již na první polovinu února, dotazy se množí.


Z porodu nemá obavy

Již nyní je jasné, že Barča bude mít na porodním sále tu nejpotřebnější oporu - přítele. Jak prozradila, pokud vše bude v pořádku, bude rodit přirozenou cestou a nemá žádné obavy. "Nebojím se, jsem na to připravená. Až teprve teď na konci těhotenství jsem nad tím začala přemýšlet, ale jak jsem si o tom vše četla, tak jsem úplně v pohodě," rozepsala se.

Barča a Marek oznámili radostnou zprávu v podobě očekávání miminka začátkem září loňského roku. Na sociální síti tehdy zveřejnili snímek z ultrazvuku a radovali se. Jen několik měsíců před početím se totiž hrdličky v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídaly o tom, že se začínají snažit o miminko.

Doporučené video: Bára Stříteská a Datel o plánování rodiny:

„Já jsem se pro to podle mě narodila. Děti mám strašně moc ráda a těším se na to. Budu hodná maminka,“ nechala se tehdy slyšet Barča, která se netají tím, že si přeje početnou rodinu. „Přemýšlel jsem nad tím, jaký budu rodič. Je to zodpovědnost a závazek, jakmile jsem cítil vnitřně, že jsem na to připravený, tak jsme si řekli, že do toho můžeme jít,“ doplnil tehdy Marek.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy