Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bára z Like House je má větší: Po 2 letech si nechala píchnout rty

Zdroj: Martin Procházka pro eXtra
+ Další 4 fotografie
Au!

Influencerka Bára Stříteská z reality show Like House si nechala zvětšit rty na klinice Altos. Pro úpravu se rozhodla během Beauty Night, kterou odmoderovalla Anife Vyskočilová a na které vystoupil i Sámer Issa. Ten poprvé do společnosti vyvedl svou půvabnou přítelkyni.

Tiktokerka Bára Stříteská si na klinice Altos nechala zvětšit rty. Jednalo se o revoluční bezbolestnou metodu s minimem vpichů. Bára měla jednu stranu spodních rtů lehce menší, a paní doktorka jí proto doporučila korekci. Bára nechtěla vypadat jako kačer, rty si už v minulosti zvětšit nechala.

Měla tehdy 1 ml látky a zdálo se jí to málo. Teď si nechala zvětšit rty větším objemem a povedlo se to náramně. Pusa je sice po zákroku trochu oteklá a Bára se teď nesmí alespoň dva dny líbat, protože materiál si v těle potřebuje zvyknout, do 14 dní bude ale vypadat podle Bářiných představ.

Bára si nechala rty zvětšit na akci Beauty Night, která na laserové dermatologické klinice Altos proběhla. Odmoderovala ji krásná Anife Vyskočilová, která si pochvalovala, že jsou zákroky na klinice díky nejnovějším technologiím bezbolestné. To ostatně potvrdila i samotná Bára.

Svůj pěvecký talent předvedla i hvězda večera, úspěšný zpěvák Sámer Issa, který do společnosti vůbec poprvé vyvedl svou přítelkyni Julii-Annu Šulcovou. Sámer překvapil svými tanečními a pěveckými schopnostmi. Redakci eXtra.cz exkluzivně prozradil, že víc než showbyznys ho teď láká dělat kvalitní hudbu od srdce. A láska k muzice se na jeho vystoupení projevila. Kdo ho ke změně inspiroval? Milovaná Julie, kterou popisuje jako svého anděla.

Související články

Další články