Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bára Strýcová je do svého Petra zamilovaná až po uši: Takhle mu popřála k narozeninám

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
láska
Už je to rok a půl od chvíle, kdy se provalila nevěra tenistky Barbory Strýcové (33) se známým novinářem a tehdejším šéfredaktorem magazínu Elle Petrem Matějčkem (37). Hudebníkovi Davidu Krausovi, který byl do Báry zamilovaný až po uši, to tenkrát srazilo vaz. I když milostné začátky této nové dvojice byly bouřlivé a nikdo jim moc času nepředvídal, dnes se zdá, že jsou spolu šťastní jako blechy.

Barbora, která je známá tím, že jí občas na kurtu přeblikne jako Tomáši Řepkovi, je podle všeho šťastná. I když to nejdřív nevypadalo a vztahu s Matějčkem, o kterém se dokonce říkalo, že má slabost pro muže, lidé moc šancí nedávali, dnes to vypadá, že je vše zalité sluncem.

Bývalý šéfredaktor módního časopisu Matějček údajně dostal padáka kvůli okopírované fotce z jiného titulu. Na fotce nepózoval nikdo jiný než jeho láska Bára, což na tom bylo nejkurióznější. Tato nepříjemná událost dvojici ale zřejmě ještě více spojila a Bára se poslední dobou netají láskou k uhrančivému novináři ani na svém Instagramu.

U příležitosti Petrových narozenin zveřejnila galerii fotografií, na kterých jsou hrdličky zachyceny při různých příležitostech. Tenistka, která letos zabodovala na Wimbledonu, připojila ke galerii krásné přání od srdce. „KRÁSNE NAROZENINY, LÁSKO!!,“ napsala zamilovaná Bára stručně.

Tak doufejme, že láska těmto dvěma vydrží co nejdéle.

Související články

Další články