Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Zničená kariéra Báry Štěpánové. Na roli z Básníků by nejradši zapomněla. Hrozně mi ublížila, stěžuje si

Bára Štěpánová promluvila o svém trápení.
Zdroj: Herminapress/Falcon/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
zničená kariéra

Báru Štěpánovou si dost možná pamatujete coby vnadnou Bedřišku ze série o Básnících. Oblíbenou herečku režiséři obsazovali především do "koketních" rolí, ve kterých často předváděla svůj výrazný dekolt a snažila se zapůsobit na nejednoho muže. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, právě tyto role jí nejvíce ublížily a nálepky se dodnes nezbavila. 

Bára Štěpánová patří mezi hojně obsazované herečky. Do povědomí diváků se dostala zejména díky svým rolím v sérii o Básnících či v komedii Jak se krotí krokodýli. V těchto počinech ztvárňovala stejný typ ženy – drzou a vnadnou svůdnici. V rozhovoru pro eXtra.cz Bára přiznala, jak moc jí tyto role zničily kariéru.


"Myslím si, že tyhle role mi opravdu ublížily. Opravdu mi to nepomohlo. Zaškatulkovalo mě to a dodnes si lidi říkají, jak je možné, když se někdy objevím v seriózní roli. Lidi ve mně vidí tu povrchní a nebrali mě jako herečku," přiznala upřímně na tiskové konferenci k představení letního programu divadla Ungelt.

Bára dodnes lituje, že nabídku přijala

Pokud by se mohla vrátit v čase zpátky, podobnou nabídku by vůbec nepřijala a je to jedna z věcí, kterých ve svém životě nejvíce lituje. "Z dnešního pohledu to považuji za strašnou chybu. Nic podobného už bych nikdy nehrála. V minulosti jsem to špatně vyhodnotila," říká jasně.


Od té doby ji totiž lidé vnímají jako hloupou a povrchní. Této nálepky se Štěpánové doposud nepodařilo zbavit. "Já osobně jsem se nezaškatulkovala, to lidé. Já ty role opravdu nemám ráda a vůbec nemám ráda, když mi to někdo připomíná. Opravdu na to nejsem pyšná. Tehdy se to prostě tak přihodilo. Ty role nejsou vůbec zajímavé. Je to prvoplánové a nemá to žádný charakter," smutní nad svou minulostí.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy