Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Bára Štěpánová alias Babeta slaví 60: Hvězdou nekonečné Ordinace je už dekádu

Zdroj: Profimedia.cz, TV Nova
+ Další 4 fotografie
všechno nejlepší
Jedna z největších hvězd a stálic Ordinace v růžové zahradě slaví narozeniny. Bára Štěpánová (60) v nekonečném seriálu z lékařského prostředí hraje už téměř dekádu. Kromě herectví se vždy zajímala o politiku a bojovala proti komunismu. Po sametové revoluci pracovala i pro prezidenta Václava Havla (†75).

Bára Štěpánová dnes slaví významné kulatiny. Představitelce Babety z Ordinace v růžové zahradě je už šedesát let!

Vůbec poprvé se Štěpánová v roli ztřeštěné vrchní sestry objevila na obrazovkách v roce 2010. Babeta byla zprvu osamělá podivínka v pokročilém věku, ale nakonec natrefila na muže svého srdce. Získal si ji hudební skladatel Albert. Od svatby už nemusí veškerou svou lásku dávat jen panenkám, které ve velkém sbírá.

Nejenom Babeta, ale i Štěpánová má zajímavé soukromí. Herečka v roce 1986 podepsala protestní Chartu 77 a těsně před sametovou revolucí byla odsouzena za napadení veřejného činitele. Pak se vrátila demokracie a Štěpánová se krátce dostala do těsné blízkosti prezidenta Václava Havla, když mu roku 1990 dělala na Hradě sekretářku.

Bára Štěpánová je matkou dcery Dominiky a před deseti lety se provdala za Miroslava Barabáše. Přejeme všechno nejlepší!

Mohlo by vás zajímat

Další články