Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bára se neholí a chlupů má víc než její kluk: Rád si s nimi hraje, tvrdí

Zdroj: Archiv Barbara Hovermale
+ Další fotografie
Extra ochlupení

Nebinární Barbara Hovermale se kompletně přestala holit. Svými chloupky, které jsou delší a huňatější, než jak je tomu u jejího partnera, se ráda chlubí na sociálních sítích. Její chlap si s jejím porostem hraje prý stejně rád jako s jejím macatým bříškem.

Chlupy má delší než její muž

Nebinární influencerka Barbara Hovermale, která působí na sociální síti TikTok pod přezdívkou Barb1a, se toho nebojí. Vůbec se totiž neholí. Nikde. Svoje chlupaté bříško, podpaží a nohy navíc vystavuje svým fanouškům na odiv.

Zarostlé intimní partie si naštěstí nechává jen pro sebe... a pro svého partnera Jayviena, který má chloupků na těle méně než jeho vyvolená. V jejím vzhledu si ale zřejmě libuje, rád si s jejími chlupy totiž hraje.


Jsem tlustá a chlupatá, ale pořád sexy

Barbara není ani žádná vyzáblina a své sledující tak zásobuje fotkami, na kterých odhaluje své špíčky a strie. Dříve však vypadala Barbara jinak, závodně plavala, byla v kondici a pečlivě se holila. Žiletku vzala do ruky poprvé už v devíti letech.

Teď už se neholí skoro dva roky a prý by neměnila. Na zjemnění svého ochlupení používá kondicionér.

"Přestaňte se holit, sexy budete pořád," vybízí své sledující Barbara. Ve svém těle se prý cítí úžasně. "Jsem tlustá," přiznává, a zároveň dodává, že se to líbí i jejímu partnerovi, který proti jejímu vzhledu nikdy nic nenamítal. A i samotný Jayvien ji na videích rád hladí po bříšku a líbá na krk. Barbaru čtenářům představil britský deník Daily Mail.

Související články

Další články