Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bára s Datlem ukázali první fotky novorozeného miminka. Synovi dali netradiční jméno

+ Dalších 8 fotografií

Barbora Stříteská a Marek Valášek se v sobotu stali novopečenými rodiči. Nyní zveřejnili více detailů ohledně synka, který dostal neobvyklé jméno. Novinkou se pochlubili na svém Instagramu.

Marek Valášek alias Datel a jeho přítelkyně Barbora Stříteská zažívají šťastné období. V sobotu se jim narodil syn, jehož příchod na svět nebyl zrovna nejjednodušší, jelikož si dal na čas a porod musel být nakonec vyvolán. Po dlouhých 12 vyčerpávajících hodinách tak rodinka neměla síly sdílet detaily. Dnes už ale byli o něco sdílnější.

"Náš andílek. Kylián 2.3 . 2024. Vážím 3530 gramů a měřím 51 centimetrů, dal jsem mamce trošku zabrat, ale zvládla to," napsala chlapečkova maminka na svém Instagramu. Samozřejmě v komentářích od fanoušků se začaly množit gratulace a přání.


Dramatický porod

Porod miminka nebyl žádnou procházkou růžovým sadem. Bára přenášela už přes týden, a protože se miminku stále nechtělo ven, tak se influencerka rozhodla pro vyvolaný porod. S poslíčky bojovala už v pátek, kdy se pár odebral do nemocnice. "Všechno proběhlo v pořádku, akorát to trvalo téměř 12 hodin. Barča a malej si dnes už půjdou odpočinout, ozveme se zítra. Jsme zvědaví, co řeknete na jméno," informoval v sobotu Datel své sledující na sociálních sítích.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy