Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bára Poláková porodila kolegovi Pavlu Liškovi holčičku. Co jí to ale proboha dali za jméno?

Zamilovaný pár může slavit. Jejich dcerka je konečně na světě.
Zdroj: Profimedia.cz
Herecký pár má důvod k oslavě. Konečně na svět přišla jejich vytoužená dcerka. Ale výběrem jména pro malou princeznu překvapili nejen své blízké, ale i fanoušky.

Herečka Bára Poláková (31) a Pavel Liška (44) nikdy nešli s proudem a rádi provokují. Podařilo se jim to i u pojmenování jejich prvního potomka. Malá dcera se totiž jmenuje Ronja. Nechápete, kde k takovému jménu přišli? Vysvětlení je opravdu velmi zvláštní.

„Je to skandinávské jméno. A je z pohádky Ronja, dcera loupežníka. Ta pohádka začíná tak, že se Ronja narodí za veliké bouře. Je to velmi statečné a rozhodné děvče,“ rozpovídala se Bára webu Promaminky.cz.

A jak příchod dcery snášel tatínek Pavel, který má z předchozího manželství už syna Šimona? Pavel, který hraje méně inteligentní chlápky, byl dokonce u porodu.

„A vždycky, když si na to vzpomenu, se dojímám. Byl oporou, když jsem ho potřebovala, a stáhnul se, když to situace vyžadovala. Vážím si ho teď ještě mnohem víc. Máme to na celý život,“ dodala Bára pro ten samý web.

Tak my přejeme nejen rodičům, ať se daří, ale hlavně malé Ronje, ať se jí mezi námi na světě líbí a dělá rodičům jen radost.

Související články

Další články