Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Bára Poláková o dcerách, které má s Pavlem Liškou: Budu je vždy chránit, říká s obavou

+ Dalších 7 fotografií

Na udílení hudebních cen Anděl nechyběla ani Bára Poláková. Zpěvačka se utrhla od rodičovských povinností a na chvíli si vyrazila z kopýtka. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídala o svých dvou dcerkách, které má s Pavlem Liškou, s nímž se před více než třemi lety rozešli. Přiznala, že pokud by se její holky rozhodly pro cestu showbyznysu, nadšená by nebyla. 

Na udílení hudebních cen Anděl nechyběla ani Bára Poláková. Ta se ve společnosti příliš často neobjevuje, protože má doma dvě dcerky. Ty přivedla na svět se svým bývalým partnerem Pavlem Liškou, s nímž se před více než třemi lety rozešli. Právě o dcerách se krásná zpěvačka rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz.


Bára do výběru povolání svým dcerám Ronje (8) a Rice (7) mluvit nechce, ovšem pokud by si zvolily cestu showbyznysu, nadšená by nebyla. "Posnažili jsme se, abychom je nebrali na žádné akce, do divadla atd. Naše profese zjistily až díky spolužákům. Snažili jsme se jim ukazovat jiné prostředí, aby si mohly vybrat s tím správným rozhledem," říká.

Pokud by si nejistou cestu umění přece jenom holky vybraly, snažila by se je ochránit všemi možnými prostředky. "Já nevím. Určitě bych potom dělala co nejvíce, abych byla jejich největší oporou. Budu tu pro ně, co jenom budu moci, a radit jim, aby je potom žádné nástrahy vůbec nečekaly," vyjadřuje své obavy.

Bára to na afterparty rozjela s Miraiem

V současné době si Poláková dává spíše volno a snaží se dětem věnovat co nejvíce času. "Nejraději trávíme čas na horách společně. Jestli jsem přísná, nebo spíše benevolentní, to nevím. To by musely říct moje holčičky, až jim bude 25," popisuje.


Do společnosti zpěvačka příliš často nechodí, a to právě kvůli dcerám. "Podaří se mi to opravdu málokdy," přiznala. Na Andělech se ovšem blýskla. Vsadila na jednoduchost a eleganci. V sobotu večer vynesla bílé krajkované šaty pod kolena. K nim zvolila černé kozačky. Líčení očí bylo velmi jemné, zpěvačka ho ale podtrhla výraznou rtěnkou.

Vzhledem k tomu, že se ve společnosti objevila po delší době, užila si večer se vším všudy. Hned po přímém přenosu si to zpěvačka zamířila na afterparty, kde to pořádně rozjela. Na dlouhou dobu se zapovídala i se zpěvákem Miraiem Navrátilem, který se zachoval jako pravý gentleman a půjčil Báře sako.

Ceny Anděl 2024

Třiatřicátý ročník udílení hudebních cen Anděl za rok 2023. Slavnostním večerem bude provázet dvojice moderátorů, Ivana "Fancy" Kulhánková a Honza Dědek.

Termín a místo konání: sobota 30. března 2024 v pražském O2 universu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy