Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bára Munzarová na pohřbu tatínka vykouzlila dojatý úsměv

Zdroj: reprofoto ČT24
+ Dalších 51 fotografií
sbohem
Prožívá sice jeden z nejtěžších dnů svého života, ale drží se neskutečně statečně! Dcera v sobotu zesnulého Luďka Munzara (†85) Bára Munzarová (47) při posledním rozloučení v Národním divadle měla sice na krajíčku, ale přitom dokázala i v těchto pohnutých chvílích při vzpomínkách na tatínka vyloudit na tváři láskyplný úsměv. V hledišti, byť o pár řad dál, nechyběl ani její bývalý muž Jiří Dvořák (51).

Nikdo by se nemohl divit, kdyby Bára, stejně jako zbytek rodiny, celý velkolepý obřad proplakala. Jako by si ale tu největší bolest už odtrpěla a nyní jen s láskou vzpomínala na všechno to hezké, co s tátou prožila.

Po její levici sedící dcera Anna Dvořáková, vnučka zesnulého herce, si sice slzičky musela utírat častěji, ale i tak se sem tam lehce pousmála. V posledních necelých dvou desetiletích byla největší láskou Luďka Munzara, měli k sobě velmi blízko.

Přišel i Uriáš

Na pohřbu nechyběly ani další Munzarovy dcery Tereza a Johanna. A o několik řad dále od rodiny i Jiří Dvořák alias čert Uriáš z Anděla Páně. Přestože jeho manželství s Bárou nedopadlo a již dávno se rozvedli, bývalého tchána si velmi vážil, a tak mu také přišel vzdát poslední hold.

Po boku dcery Báry pak usedl Martin Trnavský, Munzarové druhý manžel.

Před jedenáctou hodinou, kdy veřejný pohřeb v pražském Národním divadle začínal, dorazili například Hana Maciuchová, Jiřina Bohdalová, Bára Hrzánová s manželem Radkem Holubem, Vladimír Javorský, František Němec, Jiří Lábus, Jiří Štěpnička, Martin Stránský, Viktor Preiss, Václav Vydra a Jana Boušková, Petr Kostka s chotí Carmen Mayerovou, Rudolf Jelínek, Jan Šťastný a desítky dalších.

Související články

Další články